Wpis z mikrobloga

@TS89PL: Skąd takie chłopsko-rozumowe debilizmy bierzesz?

Czimchik ładnie wyjaśnił dlaczego ten obrazek jest idiotyczny.

Jak widać nic się złego nie stało poza morderstwem gospodarki. Walka z Covid19 pochłonęła więcej ofiar niż Covid19.


@TS89PL: Jakoś przegapiłeś fragment gdzie mimo znacznych obostrzeń szpitalne izby przyjęć i SORy były zapchane przez osoby ciężko przechodzące covid.
  • Odpowiedz
juz od roku sie wałkuje temat ze te maseczki mają ograniczyć emisję wirusa z organizmu, a nie bezpośrednie wchłanianie go z powietrza.


@meh0wski: czyli wirus z ust na zewnątrz się nie dostanie, ale w drugą stronę już tak?
  • Odpowiedz
@soul wskazane mi iść do radcy prawnego albo do jakiegoś adwokata?


@TS89PL: bardzo wiarygodny obrazek :) I wcale nie ma rzetelnych badań naukowych na temat maseczek nie? #!$%@? jego mac, mamy XXI wiek, dostęp do osiagnięć pracy tysięcy naukowców z całego świata w kilka kliknięc, a banda debili rozsyła sobie takie gówno. Ja #!$%@?. I pewnie czujecie się madrzejsi od reszty bo wykryliście spisek?
  • Odpowiedz
@TS89PL: swoją drogą nie pierwszy raz widzę, że szeroko pojęte szury często nie potrafią nawet zapisać nazwy wirusa bez błędu. #!$%@?ę od przekręcania z premedytacją, no ale tutaj z tym nie mamy do czynienia.
  • Odpowiedz
@TS89PL: Ten obrazek to bullshit. nie ma nawet opcji żeby maseczka była od środka bardziej zabrudzona pyłem niż z zewnątrz. Dodatkowo przy takiej ilości pyłu która jest w jej środku to gościu powinien mieć także mnóstwo pyłu na czole, wokół oczu i na policzkach poza obrysem maski.
  • Odpowiedz