Wpis z mikrobloga

Siedzicie na Polimexie? Dopiero teraz zacząłem żałować, że wychodziłem z niego wcześniej a potem robiłem kółeczka na 5%. Teraz znowu go pokupowałem po średniej 5,3 #!$%@?, bo jednak dopiero teraz zacząłem wierzyć w tę spółkę i faktycznie tę 2-cyfrową cenę akcji.

Kupiłem za 5k, bo ciągle czekam na jakiegoś dropa do 5, może 4,5 i wtedy władować więcej, ale to się trzyma twardo na tym poziomie i nie wiem co robić.

Raczej spałbym spokojnie mając wrzucony tam większy hajs (połowę portfela, ~28k)... i tym razem siedzieć tam dłużej niż kurcze... tydzień czy dwa. Tak w wakacje pewnie będzie najlepszy okres do wyskakiwania z pociągu. Umm..

Ktoś coś?

#gielda #gpw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kostertoster: @Banek09:

Tutaj miraski pisały w połowie grudnia. Ale wiesz, ja zacząłem od stycznia i jak zobaczyłem +90% po kilku dniach działalności na giełdzie, to się zesrałem (był to mój pierwszy zakup).

Potem zaczęło spadać, i z +90 zrobiło się +65% więc sprzedałem.

Teraz dopiero na 4,5 -5 zł wszystko się uspokoiło. Kurcze no nie wiem. Brać teraz za więcej? Pewnie dzisiaj #!$%@?ę 2500zł, żeby mieć to 7,5k.
  • Odpowiedz
@Banek09:

Czy ja wiem. Loterii nie lubię :) Loterię masz na GME. Tutaj solidne fundamenty....
Jestem mocno przekonany, że nie stracę. Pytam o Wasze opinie. Taki efekt psychologiczny - potwierdzenie xD
  • Odpowiedz
@Thorrand: rolka z 3k listkami papieru po 3,74. Zaliczałem juz kilka korekt, ale papieru nie pusciłem. Trzymam. Niech stawiaja wiecej farm. Niech wiatr ich niesie :)
  • Odpowiedz