Wpis z mikrobloga

Jest sens zmieniać a4 b5 na Saba 93? Samochód młodszy o 4 lata. Najbardziej chodzi mi o komfort podróżowania, duży będzie przeskok w wyciszeniu ?
Czy dać sobie spokój , i dalej trzepać kilometry moim dizelkiem? (Przez 3 lata coś ponad 60k km, żadnej awarii na drodze :D ale troszke irytuje mnie komfort podróżowania)
#samochody #motoryzacja
  • 11
@baltek: A ja powiem tak. Jak masz pieniążka i chcesz sobie pojeździć saabem to polecam zrób to. Testowanie aut jest spoko, jak się nie spodoba to sprzedasz po pół roku i znowu coś sobie wypróbujesz innego albo wrócisz do niemieckich stajni :p
@Habemuspapam69: Renault Safrane, 25.

Peugeot 607, Citroeny też są wygodne, ale do kamperowej jazdy.

Przyznam rację i dodam jeszcze Fiata Cromę i Lancia Dedra i Mercedesy kiedyś większość, dzisiaj jakieś wyższe modele tylko.

Potwierdzam, z fordami nie wiem.
@zordon_ właśnie nie lubię zmieniać samochodów co chwilę, cenię sobie niezawodność i taka audi właśnie jest. I tak rozmyślam, czy w cenie 12k mógłbym zmienić na coś lepszego, gdzie byłby lepszy komfort i poczułbym ta zmianę,że jeżdżę "nowym" samochodem
Jest sens zmieniać a4 b5 na Saba 93? Samochód młodszy o 4 lata. Najbardziej chodzi mi o komfort podróżowania, duży będzie przeskok w wyciszeniu ?


@baltek: komfort jak w B6/B7, miałem parę Saabów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na pewno jest to auto o generacje nowocześniejsze. Nie czuć w nim lat 90'tych jak w B5. Wyciszenie na przyzwoitym poziomie. W wersji nie-Aero jest miękko. W Aero zresztą też