Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z autopsji mogę powiedzieć, że łysina, do tego gdy łysienie zaczęło się jeszcze w czasach szkolnych oznacza śmierć matrymonialną. Ile to ja bajek słyszałem, że łysina to żaden problem, a jak dochodziło co do czego to każda, dosłownie każda, że łysi nie są w jej guście.

Nie raz tez słyszałem zdziwienie, że jak bedąc rozgadaną osobą, czy też o tej legendarnej pewności siebie - i zdziwienie, że wciąż jestem sam. Jak to się stało hmmm.

Za czasów studiów simpowałem jak tylko się da bo dziś z perspektywy czasu tak widzę podryw, ładny facet nie musi nic robić a ciężko nazwać jakąkolwiek przyjemnością te czynność. Efekt oczywiście zerowy. Czuję teraz jedynie pogardę do samego siebie, że to robiłem.

Tinder i aplikacje to liczba par co kot napłakał. No chyba, że kombinowałem z fotami tak aby zakryć łysine i inne wady ale po spotkaniu w realu nagle kontakt się urywał.

Od razu mówie, że przeszczep nie jest możliwy, za rzadkie włosy z tyłu. I też nie wchodzi w grę szukanie kogoś na kogo nie mogę patrzeć, więc jakieś urojone wizje o sprawiedliwym świecie gdzie ludzie szukaja kogoś na swoim poziomie atrakcyjności i wtedy są szczęśliwi można darować. Przegrałem przez łysinę i tyle.

Po skończeniu poszedłem w seks za pieniądze, wiem, że to nie zastąpi miłości ale potrzeby seksualne są. W rok pewnie licznik wyrobiłem lepiek niż nie jeden chad. A trwa to już lat 3.

Tak więc twarz to wszystko. I to nie kwestia ostatnich lat i ery ig/tinder. 10-15 lat temu było tak samo.
#blackpill #tinder #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6036734e457f0a000b19f8f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dokładnie tak samo, jak miałem włosy to było całkiem spoko , normalne życie towarzyskie itp. a od momentu łysienia 0 relacji z kobietami, pogorszenie w nauce, zmarnowana kariera mimo potencjału i totalny przegryw. Nawet matka mnie gorzej traktuje. Niewiele jest rzeczy tak niszczących życie jak łysienie w bardzo młodym wieku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest w tym sporo prawdy, ale pamietajcie, ze to nie jest nie do naprawienia. Elon Musk tez mlodo zaczal lysiec, a zobaczcie na niego teraz. Dodatkowo, dobry zarost razem z do konca wygolona glowa moze tez wygladac dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Głupoty gadasz. Jak jesteś przystojny to nawet możesz być łysy. Myślę, że dużo mężczyzn, już tak od 20 roku życia, łysieje. Jedni szybciej, jedni wolniej. Sam mam 35 lat i ostatnio zacząłem zauważać u siebie, że linia włosów jest lekko cofnięta. Jednak widziałem już 5 lat temu, jak do pracy przychodzili programiści na praktyki (młode wporzo gnojki, około 24-25 lat), to niektórzy już byli mega zakolakami. No i niektórzy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli faktycznie masz tak #!$%@? życie przez łysienie to sprawa jest prosta - zrob sobie przeszczep włosów TYLKO na stworzenie dobrej lini włosów - nie pójdzie tam dużo graftow wiec donor nie ucierpi

A za ta linia zrob sobie dobrany system włosów

Takie rozwiązanie jest nie do wykrycia jeżeli odpowiednio dobierzesz system (żeby wosy były w twoim kolorze i nie za gęste), a jestem pewny ze poprawi psychiczne nastawienie
  • Odpowiedz