Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego ugrupowania? Ci ludzie powinni skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans populistycznego gówna i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości polityki czy brak rozumienia totalnego populizmu? Całkowicie tego nie rozumiem.
#konfederacja #neuropa #pdk #bekazlewicy
@MZ23 #polityka
B.....e - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego ugrupowania?...

źródło: comment_16141915091EBdE0wPQ8wv7eMFvxmDwA.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Back_Space:

no tak, bo legalizacja marihuany, hazardu i broni to nie wolność światopoglądowa (może gospodarcza xD)

Światopoglądowa, ale mimo wszystko np. nie są za legalizacją aborcji oraz rozdziałem kościoła od państwa. Plus dodatkowo są odpowiedzialni za zachwianie stanu prawnego w sprawie aborcji w Polsce, co dużej ilości osób się nie podoba.

No tak, bo podwyższenie kwoty wolnej od podatku PIT, zniesienie przymusu płacenia na ZUS przez przedsiębiorców i uproszczenie VAT to
  • Odpowiedz
bo legalizacja marihuany, hazardu i broni to nie wolność światopoglądowa


@Back_Space: No jak do tego dodasz penalizację homoseksualizmu, oparcia prawa stanowionego o dekalog i inne bzdury to nie, to nie jest wolność światopoglądowa tylko jej śmieszne ochłapy. XD

No tak, bo podwyższenie kwoty wolnej od podatku PIT, zniesienie przymusu płacenia na ZUS przez przedsiębiorców i uproszczenie VAT to "ciężki plan gospodarczy i młodzi mogą mieć problemy" xD


A w jaki sposób
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Czy jest coś w tym złego złego że marzy się druga Szwecja? Jak byłem to nie był to kraj który by wyglądał gorzej od Polski. Plus lepsze to niż budowanie drugich Węgier.
  • Odpowiedz
Czy jest coś w tym złego złego że marzy się druga Szwecja?


@mackarr: nie ma w tym nic złego. Tylko jakoś nie wierze typkowi ktory buja sie z młodzieżą ze squotów, nosi koszulki z marksem i wygłasza przemowienia z sierpem i młotem na sztandarach. Czytałem ich program i zaczynają od dupy strony. Gwarantowane odpłatne staże dla studentów, zakładanie panstwowych przedsiębiorstw (jakich? Po co? Nie podali.), dalsze utrzymywanie zusu w obecnej formie
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Nikt tu nie mówi że ich program jest idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mnie Razemowy program zdecydowanie zaboli, ale z racji tego że Lewica samodzielnie nie będzie rządzić wiem że ekstremalne punkty nie zostaną spełnione. Natomiast wspólne punkty jak np. kwota wolna od podatku, czy nieopodatkowana emerytura to zdecydowanie są to rzeczy na plus. I pamiętaj że Zoidberg jest tylko 1/3 Lewicy, a reszta Lewicy nie
  • Odpowiedz
No jak do tego dodasz penalizację homoseksualizmu


@reynevayen: no jak dodam to tak, problem w tym że Konfederacja nie chce penalizować homoseksualizmu, kłamczuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)
(hehe bo wiecie, brAun se zażartował by gejuf batożyć)

A w jaki sposób konfederacja chce utrzymać państwo, jeśli znikną przychody z podatków?


@reynevayen: Nosz ja #!$%@? ()
Konfederacja nie chce likwidować wszystkich podatków ("by zniknęły
  • Odpowiedz
(hehe bo wiecie, brAun se zażartował by gejuf batożyć)


@Back_Space: hehe, bo wiesz, Braun to katolicki szur i nie byłbym taki pewien że żartował, skoro chce obwołać postać będącą w najlepszym razie żydowskim cieślą królem Polski. hehe, fundamentaliści religijni zrzucają gejów z dachów, to czemu nie mieliby ich batożyć hehe

Konfederacja nie chce likwidować wszystkich podatków ("by zniknęły przychody z podatków").


Przecież zacytowałem twoją wypowiedź, gdzie odnosiłeś się do konkretnych podatków.
  • Odpowiedz
@Back_Space:

@reynevayen: no jak dodam to tak, problem w tym że Konfederacja nie chce penalizować homoseksualizmu, kłamczuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)

(hehe bo wiecie, brAun se zażartował by gejuf batożyć)

Ale zbytnio też jakoś za LGBT nie przepadają (delikatnie mówiąc).
https://www.donald.pl/artykuly/ZfWMEa79/korwin-mikke-po-wyborach-poparlibysmy-rzad-pis-w-zamian-za-ustawe-anty-lgbt
https://www.donald.pl/artykuly/Jc2XMizL/srodowisko-lgbt-pyta-krzysztofa-bosaka-jak-dokladnie-chce-ich-zdelegalizowac

Ad 2. Lewica ma dość +/- jakiś plan na zrównoważenie kosztów programów (np. usunięcie funduszu kościelnego, zmiana progów podatkowych etc). Co do planów Konfy
  • Odpowiedz
@reynevayen: Typie ale albo rozmawiasz na argumenty, albo kończysz karierę pod tym postem.

Wyjaśniłem już, że skłamałeś bo Konfederacja nie chce penalizować homoseksualizmu. Dotarło i możemy kontynuować dyskusję, czy nadal zamierzasz szurać i oczerniać Konfederację?

Jedyną osobą, która mówi o usunięciu wszystkich podatków jesteś ty.


@reynevayen: Podaj dowód potwierdzający, że tak mówię. Masz na to 10 minut, inaczej przegrywasz dyskusję, kończąc jak typ który oczernia swoich oponenta.
  • Odpowiedz
nieopodatkowana emerytura to zdecydowanie są to rzeczy na plus


@mackarr: dla mnie to jest na przyklad duży minus patrząc na to jaką świadomość ekonomiczną mają emeryci. Oni nie mają nic do stracenia wiec zagłosują na każdego kto da więcej zdzierając od pracujących a sami na tym nie ucierpią skoro nie płacą podatku dochodowego. Podatek od emerytury to mechanizm sprzeżenia zwrotnego.

Sam pomysł przekształcenia systemu emerytalnego również oceniam raczej pozytywnie.


A ja
  • Odpowiedz
@Back_Space: Te, a po czym wywnioskowałeś że ja jestem lewakiem, albo na Lewicę głosowałem? XD Ja tylko wyśmiewam @kleopatrixx XD. No i #!$%@? nawet się nie postarałeś z tym drugim screenem bo tamta typiara wolnościowo zablokowała mi możliwość komentowania XD
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Tzn. to jest plus że chcą zmienić system emerytalny bez pozbawiania nabytych praw, bo to jednak buduje zaufanie do państwa. Coś co ostatnio stało się mocnym problemem.

A sam jestem zwolennikiem emerytur obywatelskich. Tylko to musi raczej być zmiana, a nie rewolucja.

Sama koncepcja rozbicia koalicji lewicy nie jest taka zła. Patrząc na działania Zandberga, możemy się spodziewać zdecydowanych tarć, natomiast widać też że raczej będą się starać być konstruktywną
  • Odpowiedz