Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego ugrupowania? Ci ludzie powinni skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans populistycznego gówna i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości polityki czy brak rozumienia totalnego populizmu? Całkowicie tego nie rozumiem.
#konfederacja #neuropa #pdk #bekazlewicy
@MZ23 #polityka
B.....e - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego ugrupowania?...

źródło: comment_16141915091EBdE0wPQ8wv7eMFvxmDwA.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Juzef: @Back_Space: Dlatego trzeba dbać w społeczeństwie o tym żeby być elitarnym. Trzeba konstruować elity i pompować młodych ludzi skuteczniej w politykę pod kątem elit. Może lewicowo/komunizujące ugrupowania/bojówki/organizacje mogą skutecznie grać w propagandę ale to nie oni rządzą. Rządzi ten kto wykonuje władze. Więc trzeba zrobić wszystko żeby wejść do władzy i grać w swoją grę niezależnie od propagandy.
@LilPeep: Szkoda że Konfederacja tego podobnie nie wykorzystuje w sposób
  • Odpowiedz
@Back_Space: a może chodzi o to, że Razem w przeciwieństwie do Konfy ma merytoryczny program, z którym można się zgadzać lub nie, ale są podane źródła finansowania ich programów i spinający się kalkulator podatkowy. Konfederacja z kolei chce zrujnować finanse publiczne obniżając podatki o 300 mld zł a o żadnych konkretnych oszczędnościach nie ma ani słowa. Nie dziwota, że nawet wolnorynkowy FOR przejechał się po programie Konfederacji jak po burej suce.
  • Odpowiedz
@LilPeep: Obok PISiorów. Uważam że braki finansowe można nadrobić sprytem, zmysłem taktycznym i politycznym cwaniactwem. Oczywiście to nie zawsze da się zwyciężyć ale można wiele więcej ugrać. Lewicowcy obok PISiorów są oczywiście najbardziej łatwowierni.
  • Odpowiedz
Tutaj idzie o etatyzm, stara gwardia ma stracha przed PIS, ze zabierze sie znow za administracje i samorzady a tam skrywa sie najwiecej betonu, znow nie za bardzo za PO bo jeszcze naprawde przyjdzie nowe i z nowymi bo trzeba pociotkow gdzies powciskac, wiec ani be ani me, wszystko zle, wszystko zle.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: No tak a bank pod wpływem bóldupienia lewicowców wcale nie zdjął artykułu, że Bosak mial najlepszy program gospodarczo. Dodatkowo realny program Razem, tu smiechłem mocno, czytając ostatnio Zadnberga mówiącego o kupnie za gotówke mieszkania przez pracownika z callcenter(obowiązkowo w centrum Warszawy!).
  • Odpowiedz
@Back_Space: OK, a co w sumie jest dobrego na obecnej scenie politycznej. Konfederacja - wolnościowcy, no chyba że chodzi o światopogląd, z bardzo ciężkim planem gospodarczym (problemy młodych mogą się nawet pogorszyć). KO - centrum światopglądowe (ostatnio minimalnie na lewo ) z meh planem gospodarczym i dużym brakiem zaufania wśród młodych ludzi, PSL - he he narodowy agraryzm, a tak na serio, światopoglądowo centrum-konserwy (nie ten kierunek wśród młodych) i bardzo
  • Odpowiedz
@Back_Space: W życiu nie głosowałem na tą partię, ale piszesz jakieś bzdety o nieznajomości polityki, a sam popierasz konfederacje, która ma utopijną wizję polityki gospodarczej...
  • Odpowiedz
wolnościowcy, no chyba że chodzi o światopogląd


@mackarr: no tak, bo legalizacja marihuany, hazardu i broni to nie wolność światopoglądowa (może gospodarcza xD)

z bardzo ciężkim planem gospodarczym (problemy młodych mogą się nawet pogorszyć)


@mackarr: No tak, bo podwyższenie kwoty wolnej od podatku PIT, zniesienie przymusu płacenia na ZUS przez przedsiębiorców i uproszczenie VAT to "ciężki plan gospodarczy i młodzi mogą mieć problemy" xD
  • Odpowiedz