Wpis z mikrobloga

A później będą strajki. Zginą od broni ktorą sami się posługują pod pretekstem C... Wy też musicie omijać te trupy na ulicach wychodząc rano do pracy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morfeusz321: komu #!$%@? zniszczyliśmy życie? Chodzi ci o restauratorów? Znam jednego. Wiesz jaki ma problem? Życie ponad stan na kredyt. Eot.

I jeszcze na koniec food for thoughts - "kilka promili zgonów" mimo obostrzeń. Rozumiesz? W teorii naród jest uciemiężony, stosuje się do obostrzeń, a mimo tego zmarło dzisiaj prawie 400 osób.
  • Odpowiedz
z czym mnie robią w #!$%@?? W zeszłym tygodniu miałem pogrzeb w rodzinie, syn zmarłego ma powikłania kardiologiczne po covidzie. #!$%@?ło cię


@Jubei: argument emocjonalny - check.

W zeszłym roku nie miałem pogrzebu nikogo, syn chorego znajomego nie ma żadnych powikłań, matka mocniej pokaszlała przez dwa tygodnie.

Przykro mi z powodu twoich doświadczeń, ale takie argumenty nie moga mieć miejsca. Na każdego twojego zmarłego/poważnie chorego znajdę 20 jak nie więcej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: argumenty z dupy - check. Jakby każdemu z tych 20 osób zmarła jedna osoba w rodzinie, to by już nawet nie chodziło o twoją empatię czy właściwie jej brak, tylko byśmy walczyli o przetrwanie jako gatunek. Obecnie walczymy o jak najmniejszą ilość zgonów, bo dzięki (tu wstaw se w co tam wierzysz) jesteśmy w sytuacji gdzie mamy szansę uratować tych wszystkich ludzi, którzy mają w życiu mniej szczęścia od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: a co do filmu, to ja chyba w innej Wielkiej Brytanii mieszkam. Ponownie, ludzie którzy żyją ponad stan dostali po przysłowiowej piździe. Ludzie którzy uczciwie pracują i rozliczają podatki dostali pieniądze. £2500 na łeb miesięcznie za siedzenie w domu to mało? No wiesz, jak się spłaca leasing za najnowszego Range Rovera czy kredyt na który tak naprawdę nie masz zabezpieczenia to może faktycznie nie starczyć.

Nie znam ani jednej
  • Odpowiedz
  • 1
@Jubei
Mam nadzieję że umrzesz w samotności na Covidowowym oddziale z zakazem odwiedziń.
A twoje ciało dadzą do plombowanej foliowej trumny.
A na koniec skremują bez udziału rodziny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jubei: a no tak, jak ktoś śmiał żyć ponad stan to niech ginie. Co to za komusze myślenie?

I nie, nie chcę by mi państwo i 500 tys. dawało za siedzenie w domu. Normalne, ludzkie życie nie ma ceny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morfeusz321: no tak właśnie było z moim członkiem rodziny. Czemu mi właśnie życzysz takiego losu? Bo co zakopałem znalezisko? Film który jest manipulacją? Zupełnie jak twój tytuł i opis. Żałosny jesteś.
  • Odpowiedz