Wpis z mikrobloga

@Greiz: Do zbiornika nawilżacza/oczyszczacza powietrza oraz do nawilżaczy w kaloryferach dolewam kilka kropel czegoś takiego (w Auchan dosłownie za jakieś grosze i starcza na wieczność) i naprawdę goście jak wchodzą to pierwsza reakcja "wow co tak pięknie pachnie". Autentycznie zapach jest taki jakby świeży bukiet kwiatów stał w każdym pokoju, fajna sprawa.
L.....n - @Greiz: Do zbiornika nawilżacza/oczyszczacza powietrza oraz do nawilżaczy w...

źródło: comment_1614197608PCkrcZZuV00IRtwmjG5wde.jpg

Pobierz
@Greiz: Myślę że tak, chociaż u mnie najlepszy efekt daje "rozpylane" z oczyszczacza/nawilżacza powietrza Sharp, ale generalnie próbowałem tym pokropić ręczniki w łazience na przykład i wtedy nie pachnie dajmy na to tydzień tylko dwa dni. Pokombinuj, ale serio za takie grosze efekt zajebisty :D
@Greiz: Zależy czego się szuka, są miasta gdzie wietrząc dom wpuszczamy do niego więcej chemii niż podają dzieciom z białaczką, więc ten zapach jest w moim wypadku wyłącznie wypadkową oczyszczania powietrza :D
Musi nawilżać, ale robi to praktycznie zawsze, bo jeśli nie pada deszcz to zawsze na dworze będzie niższa wilgotność niż wewnątrz. Można zresztą ustawić do jakiego procentowego udziału wody w powietrzu ma nawilżać, u mnie np. 65% niby najlepsza dla człowieka.