Wpis z mikrobloga

@InPay: Nie widzę w tym tendencyjności, jeżeli bańka pęknie, a to możliwe, to byłby on jednak wiązany z "naganianiem" na wchodzenie w bitcoin, w tym momencie. Tłumaczenie, że to nie on, tylko reklama, raczej nie przekona jego słuchaczy, bo to jego program, a nie radiostacji, w której tylko pracuje.
@ninio: Też uważam, że jesteś stronniczy.
Większość teamtów, które ktokolwiek i kiedykolwiek omawia mogą "pęknąć".
Pękają ustroje, systemy finansowe, państwa, relacje międzyludzkie itp.
Zalinkowałeś raport KNF, który jedynie ostrzega o ryzykach.
Równie dobrze KNF mógłby ostrzegać przed akcjami, obligacjami, czy pieniądzem fiducjarnym.
Nikt też nie napisał, że mówienie o technologii musi w ogóle mieć jakiś związek z naganianiem an zakup.
Jeżeli nie lubisz promować wolności, zwiększonej prywatności, bezpieczeństwa to przynajmniej nie
@Kone1963: Ale żeś chochołów nastawiał.

Większość teamtów, które ktokolwiek i kiedykolwiek omawia mogą "pęknąć".

A w jakim stopniu tematy, które omawia dotyczą bezpośrednio decyzji inwestycyjnych zwykłego człowieka? Słucham często i nie przypominam sobie takich tematów. Ale pewnie masz jakieś przykłady z historii, chętnie poczytam (lub posłucham).

Zalinkowałeś raport KNF, który jedynie ostrzega o ryzykach.

Dokładnie, ponieważ raport ostrzega, niezbyt etyczne jest "naganianie" na temat. O Amber Gold też kiedyś ostrzegał, uważasz
@ninio Nie odnoszę się do OP, bo dla mnie jasne jest, że Bitcoin niebędący osobą lub instytucją sam w sobie nie może być sponsorem. Może być użyty jako narzędzie przekazania środków na sponsorowania działalności.

Nigdzie nie napisałem, że Rosiak ma w ogóle rozmawiać na tematy inwestycyjne.
Omawiając aktualne tematy gospodarcze, często przekazuje subiektywną opinię, lub opowiada o tym co może się wydarzyć nie znając przyszłości. Może, a nie musi. Nie ma tu
@Kone1963:

Nie odnoszę się do OP, bo dla mnie jasne jest, że Bitcoin niebędący osobą lub instytucją sam w sobie nie może być sponsorem. Może być użyty jako narzędzie przekazania środków na sponsorowania działalności.

No ale mój komentarz, który Ci się nie spodobał odnosił się właśnie do wypowiedzi OPa.

Nigdzie nie napisałem, że Rosiak ma w ogóle rozmawiać na tematy inwestycyjne. Omawiając aktualne tematy gospodarcze, często przekazuje subiektywną opinię, lub opowiada
@Kone1963: @ninio: Panowie, dla jasności, ja nie pytałem o jakaś audycje sponsorowana. Pan Rosiak w polowie raportu po prostu odczytuje sponsorów, jest ich chyba kilkunastu- po prostu czyta nazwy firm, ja pytałem o dołączenie do tych "firm" Bitcoina. Nie ma tu wiec mowy o naganianiu przez raport na btc- ale odpisał, ze nie, wiec
przyjąłem odpowiedz.