Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty #epiccash #mimblewimble

_---- SHITCOIN SHILLING STARTS HERE

Siemano, ostatnia przypominajka z mojej strony o nadchodzącym Air Grabie w Epic-Cash.

O SO CHOZI
28 Lutego zostanie strzelony ‘snapshot’ sieci i za każdego posiadanego Epic-Cash będzie można odebrać jeden ECR token (ERC-20) - governance token w ekosystemie Epicenter, który będzie uprawniał do claimowania następnych tokenów w przyszłości (bydzie ich w #!$%@? :D).

Podstawą będzie stan Twoich kont z 28 Lutego, ECR dostaniesz 28 Marca, jest cały rok na to żeby odebrać tokeny. Epic-Cash trzeba trzymać albo na ViteX DEX albo u siebie lokalnie w portfelu.

CITEX który również handluje EPICiem to scamerzy, coiny które tam są niestety nie biorą udziału w air grabie (choćby dlatego, że wyprzedali je bokiem i już ich tam fizycznie nie ma..)

ALE JAK
Snapshot coinów przechowywanych na ViteX jest prosty, bo to przejrzysty chain z widocznym stanem kont etc, natomiast jak oni chcą sprawdzić ile ludzie mają coinów na adresach skoro to MimbleWimble i nie ma adresów? :D Powiem szczerze, że ciągle czekam na dogłębne szczegóły techniczne i podzielę się nimi tu jak tylko dostanę, mam już blade pojęcie ale nie chcę wprowadzać w błąd.

CO TRZEBA ZROBIĆ
Jeśli już masz Epic-Cash, to trzymaj w portfelu (GUI / CLI), lub na ViteX do 28 Lutego włącznie. Później potrzebny będzie ETH adres i email do odebrania ECR.

A JAK NIE MAM EPIKUF
Prędziutko na https://vitex.net/, (DEX) sciągnąć apkę VITE na mobile i wbić mojego refa 1664167851 :D Najszybszym i najtańszym sposobem przelania tam środków będzie zakup VITE na binance i przelanie ich na Vitex - koszt transferu to 1 VITE (~60sat), na Vitexie sprzedać za BTC lub USDT i kupić EPIC.

Każdemu kto założy konto z moim refem (wbija się po założeniu konta) przeleję 5 EPIC (~5$).
Tym którzy są #!$%@? i nie wbiją refa, też coś przeleje ale mniej :D
Po odbiór najlepiej telegram @blacktyg3r https://t.me/EpicCashPolski lub tutaj.

Pozdro

SHITCOIN SHILLING STOPS HERE -------_
blacktyg3r - #bitcoin #kryptowaluty #epiccash #mimblewimble

_---- SHITCOIN SHILLIN...

źródło: comment_1614162797hNMgnqP9mJry5PmDLsum1e.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dean_corso: no tak, a teraz gdzie trzymasz? Jak standardowy folder po CLI wallecie to ściągnij i w advanced optios daj 'standard' zamiast 'local' - wtedy odczyta seeda że standardowej lokalizacji po poprzednich walletach