Wpis z mikrobloga

Trochę słabo w tej LM od dłuższego czasu. Parę lat temu człowiek się zastanawiał kto wygra te rozgrywki - Barca, Real, Juve, Bayern, Atletico? Może PSG z City coś pokażą? Obecnie pierwsze trzy drużyny prezentują beznadziejny i żałosny poziom, PSG na dobrej drodze do przegrania mistrzostwa, City Guardioli w LM nie dostała po dupie chyba tylko od Legii Warszawa, a Atletico po odejściu Godina (który spadnie z ligi z Cagliari) obniżyło loty.

Na dobrą sprawę, w roli faworyta widzę tylko Bayern. Liverpool to nie ten poziom w tym sezonie, drużyny pokroju Atalanty czy Ajaksu z 18/19 to fajne ekipy, którym się super kibicuje, ale wiadomo, że nie ma zbyt wielkiej szansy na końcowy sukces.

No nudna ta Liga Mistrzów się po prostu stała. Może to i dobry pomysł z reformą tych rozgrywek.

#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@realbs: Nie wiem kiedy ktoś stawiał Juventus jako faworyta do LM, może na początku wieku ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Atletico grało póki co najlepszy sezon w swojej historii i obniżyło loty w ostatnich kilku tygodniach
  • Odpowiedz
@Beeercik:

Nie wiem kiedy ktoś stawiał Juventus jako faworyta do LM, może na początku wieku ( ͡º ͜ʖ͡º)


Myślę, że wtedy, kiedy trenował tę drużynę Allegri i w fazie pucharowej eliminowali Real, Atletico czy Barcelonę + dwa razy dotarli do finału Ligi Mistrzów? Nawet kursy u bukmacherów przez wiele ostatnich sezonów były jedne z najmniejszych na Juve, proponuje nie być ignorantem. Juve z lat 2014-18 >
  • Odpowiedz
@realbs:

PSG na dobrej drodze do przegrania mistrzostwa

Paradoksalnie, to może im pomoć. Upragnione zwycięstwo w LM będzie im smakowało o wiele bardziej niż kolejne mistrzostwo Francji.

Zobaczymy, co pokaże jutro City, ale raczej nie powinno mieć problemu z awansem. Może Chelsea zaskoczy, bo Tuchel ułożył zespół i wygląda naprawdę nieźle.
Dortmund nie ma ekipy na wygranie LM, ale mając Erlinga i Jadona w wielkiej formie może coś zdziałają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs:
10/11 nie awansowali do LM
11/12 nie awansowali do LM
12/13 odpadli z Bayernem w 1/4
13/14 nie wyszli z grupy
14/15 wyrzucili Real w 1/2, finał z Barçą
15/16 odpadli w 1/8 z Bayernem
16/17 wyrzucili Monaco w 1/2, finał z Realem
17/18 Odpadli z Realem w 1/4
18/19 Odpadli z Lyonem w 1/8

Czyli na przestrzeni 9 sezonów mieli 2 finały i 2 razy doszli do 1/4, reszta
  • Odpowiedz
@Beeercik:

10/11 nie awansowali do LM

11/12 nie awansowali do LM

Tych lat nawet nie ma co brać na poważnie, bo to był inny Juventus. Ja osobiście jako kibic Juve rozpaczam na tym, jakie Paratici wykonuje ruchy transferowe do klubu, bo to jest dramat. Nie da się jednak nie zauważyć, że w ostatnich 6 lat częściej w finale grał jedynie Real i tyle samo Liverpool
  • Odpowiedz