Wpis z mikrobloga

Oglądaliście to? Tak sobie odpaliłem zainspirowany, że to tylko mini-serial - 6 odcinków i jeden sezon (taka forma jest dla mnie najlepsza, bo pozwala dobrze rozwinąć opowieść, a jednocześnie się nie dłuży).

Oceny bez szału (7-7.5), uznałem, że pewnie typowa masówka jak to Netflix ma w zwyczaju wypuszczać od paru lat, ale najwyżej sobie odpuszczę po jednym odcinku.

Nic bardziej mylnego.

Fenomenalny serial jak na obecne standardy. Bardzo dawno żaden nie wywołał u mnie takich reakcji - szoku i zdumienia. Akcja od połowy robi się wyśmienita, ale w przypadku mini-serialu od startu do połowy dzielą nas 3 odcinki, a nie 3 sezony, jak to często bywa xd.

Polecam. Ponoć na podstawie świetnej książki.

#seriale #netflix #behindhereyes
Tywin_Lannister - Oglądaliście to? Tak sobie odpaliłem zainspirowany, że to tylko min...

źródło: comment_1614114635lI6kPwVsf5sbL0iNkPfEi2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Widziałem zwiastun ale obejrzałem dopiero po twoim wpisie. Spoko gdyby nie:


Poza tym tak czy tak mogę polecić. Nie było to rzeczywiście mocne 8/10 ale też i nie było przedłużane na siłę czy przewidywalne poza tym co opisałem w spoilerze.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: I oczywiście musi być gej na koniec, bo w końcu to netflix. Już myślałem, że jakaś fajna seria bez ideologii, ale nie.. Motyw złego białego mężczyzny też przez większośc serialu królował, dopóki nie wyszło w ostatnim odcinku, że jednak to nie on =D Byłby fajny, ale niestety.
  • Odpowiedz
@Parotia: ale jakiej ideologii? Geje istnieją i jest też postać geja w tym serialu. Zresztą z tego co pamiętam to jedna.

spoiler z serialu:


współczuję ci jeżeli takie błahostki mają dla ciebie istotne znaczenie w odbiorze serialu kumplu
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nie przeczę, że nie istnieją, nic do tego nie mam nawet, że istnieją. Tyle, że w świecie netflixa w każdym serialu się muszą pojawiać te wątki. W rzeczywistości coś się mówiło, że to niecały 1% całego społeczeństwa, także po prostu nie rozumiem po co na siłę oni wciskają tego typu wątki w każdy serial. Równie dobrze mogła się zamienić ciałem Adele z Luise i koniec, ale nie =p
No
  • Odpowiedz