Wpis z mikrobloga

W styczniu też był taki dzień że poleciało tyle to nie koniec świata xD Wieloryby skupują tanie crypto od pampersów które mają potencjał oprócz BTC to na przykład. BNB, ADA, ETH. Tego BNB na przykład to wieloryby widziałem skupują po 10 milonów $ oni wiedzą że to pójdzie do góry nie w tym miesiącu to w następnym. Tak samo transakcje na kupno 55 BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnijcie dupę bo słynny krach NIE JEST DZISIAJ wieloryby nie stracą hajsu i mogą se pozwolić poczekać tydzień, miesiąc itd.

Na przykład BNB tydzień temu było nadal TAŃSZE niż jest teraz (~150$ a jest cały czas ponad 200$ mimo że wszystko leci). Mamy tutaj samych day traderów co myślą że każdego dnia będzie do góry. #bitcoin #kryptowaluty
Pepe_Boomer - W styczniu też był taki dzień że poleciało tyle to nie koniec świata xD...
  • 7
@Pepe_Boomer: ci, którzy nadal trzymają stracili szansę, może za rok czy dwa odbije, ale oni dalej nie skorzystają, i będą się tak bujać i wmawiać wszystkim, że są bogaci, a tak naprawdę mają tylko zamrożony kapitał. Genialne xD
->włóż pieniążki do skarbonki ->trzymaj w nieskończoność ->jestem bogaty, chociaż nigdy tych pieniędzy nie dotknę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sayanek: dlatego według mnie krypto to kolejna droga dla grubasów na zarobienie forsy, jasne, szarakowi też się uda, ale im więcej grubasów wejdzie tym będzie gorzej. Złote lata dla szaraków w krypto właśnie dobiegają końca.
@Rabke: nieee, jak jakiś szarak ma np. odłożony hajs na emeryturkę i zaplanuje włożyć np z 20 koła (oczywiście kupione poza bańką :P ) i wie że zostawi to na kilka lat w spokoju to może zarobić na spokojnie.