Wpis z mikrobloga

Mam #kangurekkao na #gog. Nie mogę go zainstalować, bo wypluwa mi błąd o braku miejsca na dysku. To ciekawe, że inne gry bez problemu ściągam i instaluje, a ten z uporem maniaka się zainstalować nie daje. Oczywiście zaktualizowałam GOG Galaxy, nawet zwolniłam sporo miejsca na dysku odinstalowując gry, w które już nie gram, a i tak żopa, bo wciąż ten błąd wypluwa. Błąd instalacji E8 i finito. Co tu się odkangurkowuje?

#staregry #retrogaming #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
Mam #kangurekkao na #gog. Nie mogę go zainstalować, bo wypluwa mi błąd o braku miejsca na dysku. To ciekawe, że inne gry bez problemu ściągam i instaluje, a ten z uporem maniaka się zainstalować nie daje. Oczywiście zaktualizowałam GOG Galaxy, nawet zwolniłam sporo miejsca na dysku odinstalowując gry, w które już nie gram, a i tak żopa, bo wciąż ten błąd wypluwa. Błąd instalacji E8 i finito. Co tu się odkangurkowuje?
  • Odpowiedz
@ririsu12: Cześć!

Żeby stwierdzić, co było przyczyną problemu z pobieraniem plików GALAXY, musielibyśmy przyjrzeć się logom GALAXY. Jeśli chcesz, możesz napisać do Zespołu Pomocy tutaj: https://support.gog.com/hc/pl/requests/new?product=gog&form=downloads

Poniżej rozwiązanie alternatywne, które może pomóc w międzyczasie:

Po pierwsze, zamknij aplikację GOG GALAXY.
Następnie otwórz przeglądarkę internetową i wejdź do swojej biblioteki (https://www.gog.com/account). Wybierz grę, kliknij poniżej DOWNLOAD OFFLINE BACKUP GAME INSTALLERS i pobierz pliki instalacyjne z tego miejsca.
Plik instalacyjny powinien znaleźć
  • Odpowiedz
Polecam również skorzystać z naszej listy życzeń społeczności: https://www.gog.com/wishlist/games ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frambooos_GOG: Zawsze zastanawiało mnie czy dobierając nowe tytuły do Waszej oferty faktycznie kierujecie się tym, co ludzie zamieszczają na tej liście - tym bardziej, że na pierwszy rzut oka wygląda ona jak martwy feature. Mnóstwo duplikatów których nikt nie kasuje ani nie łączy, zrealizowane życzenia nie są już oznaczane jako "wykonane", szalejący HTML w
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Zapewniam, że to nie jest martwy feature - osobiście sama często przeglądam te listy. Jeśli chodzi o ich ogólny wygląd, szalejący HTML itd., to aktywnie pracujemy nad reworkiem tego elementu naszego serwisu. Oczywiście na pewno sobie wyobrażasz, że proces pozyskiwania gier do naszego katalogu to więcej niż "sprawdź wishlistę, weź grę, która ma najwięcej głosów, poproś devów o dodanie do GOGa", ale tak jak mówię - czytamy zarówno listę, jak
  • Odpowiedz
@Frambooos_GOG: Tak lekko offtopujac bo nawet nie wiedzialem ze macie tutaj juz oficjalne przedstawicielstwo - chociaz nie zawsze jest różowo to dziekuje Tobie i całemu teamowi z GOG za kawał świetnej roboty z nabywaniem i ponownym wpuszczaniem w świat retroklasyków - chociaż może lista jest jeszcze daleka do ideału (tak wiem, w przypadku tak starych gier pojawiaja sie spore problemy prawne i dystrybucyjne, kompatybilnosciowe etc) ale za samą skalę i zaangażowanie
  • Odpowiedz
@Frambooos_GOG Klasyki i gry retro to jedno ale fakt, że nabywam grę i faktycznie jest ona moja (pomimo cyfrowej dystrybucji) to największy atut GOGa. Życzę sobie i wam byście nigdy nie zmieniali tego systemu dystrybucji. Free DRM to podstawa. Dzięki temu kupiłem u was już wiele gierek i namówiłem paru znajomych by także spróbowali GOGa zamiast Steama ()
Można będzie liczyć w przyszłości na jakąś
  • Odpowiedz