Wpis z mikrobloga

Polak pomimo ze będzie zarabiał 15k to woli swój urlop przeznaczyć na remont mieszkania niż na fachowca


@Kurama: Właśnie nie zawsze jest tak pięknie, wziąłem fachowca żeby mi zmienił kran i podłączył zmywarkę bo wyznawałem podobną filozofię, chłop hydraulik i pracujący w warszawskich wodociągach, błyszczał papierami z uprawnieniami, podjechał pod dom ładnym nowym SUVem. Jak zaczął robić to zniszczył rurę w łazience, trzeba było skuć kawał glazury i ściany żeby w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kurama: no nie wiem. Ja mam inne doświadczenia z życia za granicą xD wolę robić sam, bo zwyczajnie często fachowcy robią coś niechlujnie i szkoda czasu na kopanie się, bo więcej czasu i nerwów na to poświęcisz niż byś zrobił coś sam :P
@McRancor: Od czasu jak byłem w hiszpani, to jak widzę w ogłoszeniach „auto sprowadzone z Hiszpanii” to mi się tylko uśmieszek pojawia bo tam auta są #!$%@?, serio, wystarczy przejść po parkingu. A jak ktoś pisał w komentarzach ze „Hiszpana to stać na naprawę” to chyba mowa o miastowych bo w większości poza miastami jest bieda, i nawet co nowsze auta wyglądają tragicznie