Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojciet: miałem różne Soundblastery (SB16, awe64, Audigy, Live!), później Xonara, który mi spalił więcej mikrofonów niż był wart. Te dedykowane karty dziś nie oferują nic ponad używany teraz zintegrowany ALC1220, a i do ALC892 nie mają startu jeśli projekt PCB nie jest po taniości. To relikt przeszłości.
PS Creative to gównofirma. Kiedyś z sentymentem, dziś czego nie dotkną to jest to przereklamowany szajs.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: zaczynasz mieszać trochę
Jakiego muzyka? Rozumiem, że mówimy z perspektywy zwykłego użytkownika. Ale nawet jeśli - chcesz na żywo sobie efekt gitarowy - spoko, sterownik AISO działa dobrze. Wielokanałowe audio przy korekcji ścieżki dźwiękowej w materiale wideo - żadnych przeszkód. Amatorskie sample w jakimś fruity loops - żadnej różnicy w stosunku do dedykowanej karty.

Mówimy o jakości dźwięku. We współczesnych układach zintegrowanych z płytą mamy jakość dźwięku na takim samym
@sidhellfire Nie wiem czym jest eax bo nie gram w gry od czasów dosa. Nie wiem czym są sterowniki bo od 20 lat nie korzystam z Windows. Nie będę się ustosunkowywał bo to tak jakbym tłumaczył działanie samolotu komuś kto nigdy samolotu nie widział. SB to są owszem słabe karty ale i tak można zrobić na nich o kilkaset procent więcej niż na dowolnej integrze