Wpis z mikrobloga

@Akira: Pytałem w Orange, bo dawniej miałem telefon stacjonarny i kabel miedziany dalej wisi do domu. Powiedzieli mi, że nie mają miejsca w centrali (w mojej wiosce) żeby mnie podpiąć XDD Chyba pozostaje w takim razie czekać aż jakaś firma zacznie robić u mnie światłowód :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akira: Pytałem w Orange, bo dawniej miałem telefon stacjonarny i kabel miedziany dalej wisi do domu. Powiedzieli mi, że nie mają miejsca w centrali (w mojej wiosce) żeby mnie podpiąć XDD Chyba pozostaje w takim razie czekać aż jakaś firma zacznie robić u mnie światłowód :P

@Pepu323: po starej miedzi i tak mogliby nie być lepiej, albo byliby tylko nieznacznie. Imho bierz ten net bo LTE w godzinach szczytu bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepu323: i tak masz git, ja na starej miedzi miałem max 8mb.
Jakieś 2lata temu wziąłem t mobile internet domowy bez limitu danych, płacę 55zl już go chyba nie ma w sprzedaży.
Na początku prędkość to było max 15mb. Potem zainwestowalem w porządny modem LTE stacjonarny a nie ten badziew na USB. Dokupiłem dwie anteny w systemie mimo. Anteny zamontowałem na dachu na maszcie który wystaje 2,5m ponad dach tak że