Wpis z mikrobloga

Ktoś już dostał ten darmowy interfejs twarzowy do quest 2 i może się wypowiedzieć w kwestii odprawy celnej? Moja paczka stoi na wstrzymaniu w Warszawie i nie wiem co robicz ¯\_(ツ)_/¯

#oculus
  • 67
@Skyler: nie wierzę xD Paczka praktycznie w ciągu jednego dnia dotarła ze stanów do Polski, a od 5 dni waruje sobie na magazynie w Warszawie i do tej pory nikt nie był łaskaw się ze mną skontaktować w tej sprawie... Właśnie jestem po telefonie do UPS, Pan którego ledwo słyszałem przez słuchawkę powiedział, że przekaże moje dane do agencji celnej i skontaktują się ze mną w sprawie paczki.
Pobierz krajzega - @Skyler: nie wierzę xD Paczka praktycznie w ciągu jednego dnia dotarła ze ...
źródło: comment_1614153330IZzRzRLJLsi46siNFbajDL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: wtf. Dobrze zrobiłeś bo nie wiadomo czy Oculus by oddał. Mi pisali że ich zespół gadał z UPS i sprawa powinna być załatwiona. Pod żadnym pozorem niczego nie płacić
@PieceOfShit: no niestety. I teraz kurier będzie musiał niepotrzebnie wrócić paczkę na bazę i przyjechać z nią znowu, a gdyby Oculus szybciej działał to dałoby się tego uniknąć.
@Skyler: u mnie jak u Ciebie. Wczoraj odesłałem kuriera, paczka zmianiła status na "oczekuje na podjęcie przez odbiorcę w punkcie UPS w ciągu 5 dni roboczych". Reklamacja złożona w UPS, Oculus niby też się zajmuje sprawą.
@Skyler: u mnie od tygodnia "kontrola magazynu", poza tym cisza. Żadna agencja celna się ze mną nie kontaktowała, wczoraj napisałem też zapobiegawczo do oculusa, ale nie odpisali.
@Skyler: dostałem taką samą wiadomość wczoraj. powiedziałem na infolinii UPS, że nadawca prosi o kontakt. miły pan zapisał. po 2h dostałem email od jakiegoś dzbana z informacją że mam złożyć reklamację na reklamacjecelne. Napisałem mu, że to już zrobiłem i cisza. Odpisz oculusowi, że UPS nie chce współpracować, że oczekują zapłaty (tak dziś zrobiłem)