Wpis z mikrobloga

@Fixusa: #agd #cokupic #pytaniedoeksperta #pytanie #remontujzwykopem #remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie
Witam wspaniałych Mirków jak i Mirabelki potrzebuję doradzenia w aspekcie sprzętu Agd chcę nabyć trochę sprzętu do mieszkania 70m2 przy założeniu że korzysta z niego 3 osoby ja, konkubina i może w przyszłości mały kaszalot.
-Pralka do 2500zł
-Lodówka do 3000zł
-Piekarnik do 2000zł
-Mikrofalówka do zabudowy lub wolnostojąca do 1000zł
-Okap do 1000zł
-Płyta indukcyjna do 1500zł

Prosiłbym o jakieś ukierunkowanie mnie na jakie modele warto zwrócić uwagę + komentarz dlaczego. Kolor sprzętu (odcienie ciemnych barw)
  • 8
@Fixusa: piekarnik, płyta, mikrofala - elektrolux/aeg lub bosch, pralka LG albo najtansza miele, okap mozesz kupic electrolux sterowany z płyty. Lodówka to sam musisz zobaczyc na czym Ci zalezy.
@kogi: Przyjacielu a żebyś podał jakiś konkretny model który jest sprawdzony bo opinie w internecie wydaje mi sie są sponsorowane nie wiem komu wierzyć
@Fixusa: modele zmieniają się średnio co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec musisz patrzec co jest na rynku konkretnie. Zdarza sie ze oznaczenia cyferkowe w danym modelu to są jakieś kosmetyczne różnice typu brak prowadnic teleskopowych w piekarniku. Zmywarki nie kupujesz?