Wpis z mikrobloga

Mnie się zajebiście podoba nowy #harleydavidson ADV, cena też jest przyzwoita, obawiałem się, że odlecą nieco, jednostka wygląda na elastyczną i kolorek baja robi robotę. Czekam teraz na pierwsze testy. Ps motomirki już niebawem otwieramy sezon #motocykle ()
  • 6
harleydavidson ADV


@jeshu: ciekawe ciekawe, z moich obserwacji że ich obecna grupa docelowa preferuje przejażdżki na browarka i kiełbaskę a nie "wyprawy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wygląda ładnie
@Sahkez: Starzejacy sie uzytkownicy i spadki sprzedazy rychlo w czas daly im do myslenia, przespali plastiki ale zaczeli z elektrykami, ADV no i trike dla tych ktorymy brzuch juz jest za duzy, zeby go polozyc na bak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jeshu: Pojeżdżą sobie ze 2 -3 lata to coś będzie można powiedzieć, bo kupując nówkę to właściwie masz preorder i płacisz za bycie beta testerem. Mnie śmieszą te reklamy sprzętu ważącego pewnie ze 250 kg jak śmiga na kostkowych oponach po bezdrożach. Za taką kasę będziesz mieć 2 nowe sprzęty szosowy i enduro i każdy z nich będzie się lepiej sprawdzać w swoich warunkach od tego HD.