Wpis z mikrobloga

Ziomka rzuciła laska po prawie 3 letnim związku. Mieli dość sporą różnicę wieku, on 30 level ona ledwo 23 level dobity. Odkąd pamiętam wiecznie w niego zapatrzona a on poza Nią świata nie widział i zakochany po uszy. Wspólne wakacje, wypady do znajomych, rodziny. Pomimo wysokiego levelu kumpla był to jego pierwszy poważny związek, nigdy nie miał śmiałości do kobiet, spokojny facet. Pomimo różnicy wieku wydawali się serio dogadaną parą, wspólne plany na przyszłość, dzielili te same zainteresowania. Zawsze kupował kwiaty, planował wspólne spędzenie czasu w ciekawy sposób a nie tylko netflix itp. Wszyscy znajomi mówili że serio o Nią dba, nawet jej koleżanki były Nim zachwycone i "gratulowały" jej chłopa. Zapytacie dlaczego nie są razem skoro od zawsze wydawali się być tacy perfekcyjni dla siebie? Otóż jedna z gwiazd tego wpisu, czyli różowa mojego ziomka oświadczyła mu wczoraj że muszą zakończyć związek bo od 2 miesięcy spotyka się z innym bolcem na boku. Tak #!$%@?, ta wspaniała niewiasta przez 2 miesiące zdradzała ziomka, okłamywała go i zniszczyła psychicznie. Chłop od wczoraj jest wrakiem samego siebie, dosłownie siedzi i wyje w poduszke. Cała noc nieprzespana a jak byłem dziś go odwiedzić to aż sam nie wiedziałem jak zacząć gadke. Szkoda mi go strasznie, nawet nie potrafie sobie wyobrazić co czuje...życie to #!$%@?.
#przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • 5
@Wyrelworelowany Taa? Gdzie są te statystyki, przez jakie organizacje robione i w jaki sposób? Kobietki są o wiele bardziej wyrachowane i jak mialaby sie przyznac do slowa "zdradzam" to by gorączki dostała, bo organizm nie zniesie takiej patologii. Szczególnie że większość tych statystyk jest badana za pośrednictwem ankiet wlaśnie w stylu kartyki z pytaniem "czy zdradzala Pani męża?"
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: dokładnie, Ci z ktorymi ktos zdradza tez sa gowno warci

Ja akurat mialem taka sytuacje, ze naprawde nie wiedzialem ze laska kogos ma i sie z nia przespalem - dowiedzialem sie nastepnego dnia jak laska miala wyrzuty sumienia (albo udawala). Od razu odraza do laski i uswiadomilem jej jaka jeat zalosna
  • Odpowiedz
Cała noc nieprzespana a jak byłem dziś go odwiedzić to aż sam nie wiedziałem jak zacząć gadke.


@Kadet20: od nalania kielicha

nawet flaszki ze sobą nie wziąłeś w tak podbramkowej sytuacji? ()
  • Odpowiedz