Wpis z mikrobloga

Ziomka rzuciła laska po prawie 3 letnim związku. Mieli dość sporą różnicę wieku, on 30 level ona ledwo 23 level dobity. Odkąd pamiętam wiecznie w niego zapatrzona a on poza Nią świata nie widział i zakochany po uszy. Wspólne wakacje, wypady do znajomych, rodziny. Pomimo wysokiego levelu kumpla był to jego pierwszy poważny związek, nigdy nie miał śmiałości do kobiet, spokojny facet. Pomimo różnicy wieku wydawali się serio dogadaną parą, wspólne plany na przyszłość, dzielili te same zainteresowania. Zawsze kupował kwiaty, planował wspólne spędzenie czasu w ciekawy sposób a nie tylko netflix itp. Wszyscy znajomi mówili że serio o Nią dba, nawet jej koleżanki były Nim zachwycone i "gratulowały" jej chłopa. Zapytacie dlaczego nie są razem skoro od zawsze wydawali się być tacy perfekcyjni dla siebie? Otóż jedna z gwiazd tego wpisu, czyli różowa mojego ziomka oświadczyła mu wczoraj że muszą zakończyć związek bo od 2 miesięcy spotyka się z innym bolcem na boku. Tak #!$%@?, ta wspaniała niewiasta przez 2 miesiące zdradzała ziomka, okłamywała go i zniszczyła psychicznie. Chłop od wczoraj jest wrakiem samego siebie, dosłownie siedzi i wyje w poduszke. Cała noc nieprzespana a jak byłem dziś go odwiedzić to aż sam nie wiedziałem jak zacząć gadke. Szkoda mi go strasznie, nawet nie potrafie sobie wyobrazić co czuje...życie to #!$%@?.
#przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@Kadet20: one serca nie mają, tak zadufane w sobie i jednocześnie przetażone samotnością, że nie zerwą, by zacząć na nowo jak w ich ocenie związek sie skończył, tylko najpierw znajdą następce, by od razu być w kolejnym związku.
  • Odpowiedz
@Kadet20: człowiek nie jest monogamiczny a potem płacz czemu mi to zrobiła xD. Mam beke z n0rmicków co płaczą że im samica uciekła bo zmniejsza to ich szanse na spuszczenie sie w czyjejś dupie eliminując ich genom z tej bezcelowej gry.
  • Odpowiedz
@UberSoldat: mieszasz dwie kwestie. Jedna rzecz to się rozstać, co jest normalne i mimo, że zazwyczaj nieprzyjemne dla jednej strony, to jednak powszechne, a druga tkwić w związku, jednocześnie robiąc jedną z najbardziej perfidnych rzeczy, czyli zdradzając partnera, na koniec jeszcze mu to oznajmiając i dobijając.
  • Odpowiedz
@Kadet20: moja była zrobiła podobnie ale jej nowy wybrany bolec nie chciał ^^ Przejrzałem jej wiadomości (pierwszy raz w życiu). Byłem załamany ale mi przeszło jak mi powiedziała, żebym się nad sobą zastanowił, bo to się nie stało bez przyczyny. Trochę popłacze i mu przejdzie ;p
  • Odpowiedz
@Kadet20: dlatego zdradzaczy i zdradzaczki, oraz tych z którymi zdradzają powinno się kastrować. I nie #!$%@? mi, że ta druga strona nic nie wie, bo w 99% właśnie że wie, że uczestniczy w zdradzaniu kogoś.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie wykopki, że pomimo ckliwych historii na wykopie, jest też prawdziwe życie, a w nim statystyki są bezlitosne. Częściej, praktycznie na cały świecie, częściej zdradzają faceci.
  • Odpowiedz
@Kadet20: no smutne, ale ziomek musi zrozumieć, że nie ma co się przejmować taką tępą gówniarą - jeśli było tak dobrze, to to ona będzie żałować, a on niech teraz się wyszaleje z małolatkami i szuka poważnej kobiety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kadet20: wiele razy już słyszałem podobne historie, p0lka zmienia szkołe/pracę, poznaje nowego bolca i się z nim puszcza, no a normictwo dalej będzie gadało, że blackpill nie istnieje XD
  • Odpowiedz