Wpis z mikrobloga

  • 674
Współczuję ludziom, którzy nadal wierzą w sens walki z covidem i wybiórcze traktowanie biznesów. Na basenie wirus nie groźny ale restaurację i hotele nadal zamknięte. Rządzą nami debile. Smutne ile osób zostanie doprowadzonych do bankructwa, bo komuś na górze głupio się przyznać, że od roku trwa typowa walka z wiatrakami i zakończyć tę farsę.
#covid19 #polska
aleBajka - Współczuję ludziom, którzy nadal wierzą w sens walki z covidem i wybiórcze...

źródło: comment_1613902325Bmqv3xblqXdLATsvrVs50y.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@aleBajka: jedyne co mi przychodzi do głowy to to że im chodzi o powolne otwieranie, jak otworzą wszystko na raz to znowu bedzie problem z wysokim wskaźnikiem zakażeń. Dlatego można pójść na basen ale nie do baru.
  • Odpowiedz
@aleBajka: Państwo ma przejąć to co pozostanie na tej pustyni i dowalą takie podatki by się nie opłacało robić cokolwiek. Politycy robią to z premedytacją i coraz mniej się z tym kryją.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aleBajka: lepsze - basen może być otwarty, a aquapark nie. Wszystko zależy od PKD xD i tak np termy mogą być otwarte albo nie, w zależności od tego jaki mają PKD...
  • Odpowiedz
@Radiativ nie wiem czy kwestia PKD tylko. Wszędzie na otwartych basenach zamykają zjeżdżalnie, żeby czasem ich za aquapark nie wzięli. Przeklęte zjeżdżalnie, siewcy wirusa XD
  • Odpowiedz
@aleBajka: Można się pluskać w basenie, ale nie daj boże będzie w nim rurka to wtedy biznes zamknięty :| Dodatkowo w basenie mogę nurkować i robić co chcę, ale jak biegam o 21 po pustej ulicy to muszę w masce.
  • Odpowiedz