Wpis z mikrobloga

Jestem po pierwszym goleniu nowym sprzętem. Jest wypas. Poprzednio goliłem się Braun Series 7 przez około 3 lata i o ile byłem zadowolony to w porównaniu do Panasonic jest przepaść. Panasonic goli dużo bliżej, szybciej, ciszej. Od 0 do 100 % bateria naładowała się w około 40 min. Na #allegro za 35 zł 3 saszetki płynu do stacji myjącej, przy moim użytkowaniu starczą na około 6 miesięcy, liczę na dłużej.

#golenie #panasonic #braun
przeszczesliwy_szczesciarz - Jestem po pierwszym goleniu nowym sprzętem. Jest wypas. ...

źródło: comment_1613838689V6ebPTaTzq8207Mak42YnW.jpg

Pobierz
  • 8
W Braunie używałem tylko stacji ale używałem takiego oto zamiennika jeśli chodzi o płyn. Wychodziło dużo taniej. Od wielkiego dzwonu czyściłem pod bieżącą wodą ale to naprawdę raz na kilka miesięcy. W Panasonic będzie stacja + raz na 2-3 tyg oliwienie zgodnie z instrukcją, po prostu po jednej kropelce oleju na każdy nóż tnący.
przeszczesliwy_szczesciarz - W Braunie używałem tylko stacji ale używałem takiego oto...

źródło: comment_1613839186qu2galJHjyiV5BqLaDXL6P.jpg

Pobierz
@future_taylor: W sumie sprawa indywidualna. Przez lata goliłem się tradycyjnie. Skórę mam wrażliwą skłonną do podrażnień i różnych zaczerwienień czy egzem. O ile nauczyłem się golić "delikatnie" to za każdym razem nie byłem do końca pewny co będzie po goleniu.

Maszynka elektryczna ma tę przewagę, że "z reguły" jest bardziej delikatna i naprawdę ciężko się nią skaleczyć / zaciąć. Golę się nią dużo szybciej i nie muszę się aż tak przykładać