Wpis z mikrobloga

kurde, nie wydaje się Wam, że skoro Boris z ekipą tyle apelował o pozostanie w domach i nieprzemieszczanie się to powinni road tax na ten rok obniżyć? Taki admiral już w zeszłym roku zwrócił te 25 funtów za ubezpieczenie, bo ludzie mniej jeździli. W sumie zrobiłem samochodem raptem 4000 mil - nic tylko praca + jazda po bułki. Może z 4 czy 5 dalszych wypadów, a tak dupa - siedź i nie ruszaj się, bo wirus. Mój wózek więcej zrobił mil stojąc w salonie jako auto wystawowe xD

#uk i trochę #przemysleniazdupy
  • 20
@lsh: Obecnie jest taki ruch na drogach jakby żadnego lockdownu nie było. I ja np. jezdziłem znacznie więcej niż normalnie. Lokalnie


i nigdy lepiej nie zwiedzało się niż teraz, zero turystów, cisza spokój ¯\_(ツ)_/¯
  • 1
@Jofiel no a u nas albo ganiają albo nie ma gdzie i po co jechać. Znajomej pojechałem laptopa zawieźć jak trafiła na self isolation to od policji #!$%@? dostałem że się szlajam bez powodu xD.

@gonzo91 £140. Ale bardziej ból dupy mam chyba o to, że wszystko rośnie procentowo bardziej niż moja wypłata. Inflacja niby niska (0,7%)więc podwyżki w robocie cały #!$%@?, a wszystkie opłaty w górę o 2-3% i więcej.
  • 1
@TaaJasne o współczuję xD

@EmigrantBelfast gratulacje podwyżki :) co za branża - może się przekwalifikuję :) nam tylko bonus o jakieś £700 zwiększyli no i #!$%@?, no i cześć :/. A sama benzyna to tbh nieodczuwalna pozycja w budżecie - raz na miesiąc ostatnio tankuję.
@lsh: My teraz tankujemy raz na 4 miesiace. Ostatnio mielismy przeglad roczny i nam powiedzieli, ze tarcze zardzewiale/do wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2-letni samochod, ale stoi na podjezdzie niejezdzony.
@lsh: A dodatkowo wszyscye councile zapowiedziały podwyżkę council tax nawet do 8% hehe. I jeszcze #!$%@? moim obowiązkiem jest sortowanie śmieci przecież to jest #!$%@? żart