Wpis z mikrobloga

@Polinik: nie no później sprawdziłem i fb i stronę trzy razy czy aby nie porządnie przygotowany scam. Bo sam mail nie zachęcał. Ale dziwnie że przejęcie bez bazy klientów, bez żadnego słowa wyjaśnienia. Mam nadzieję, że się nie zawiną tylko, bo nad traficiem i pankiem mają tę przewagę, że są automaty, ale nie tak drogie jak w Panku i jest ich więcej odnoszę wrażenie.
Cos widziałem, ale ze nigdy nie skorzystałem z nich i tak, to chyba sobie daruje ponowna rejestrację. Jak najbardziej można Robić migracje userow do nowej aplikacji wygodnie dla nich, że sprawdzaniem i wszystkim co potrzeba. Trzeba mieć tylko trochę zdolnchh ludzi, widocznie oni nie mają
@Polinik: Dzień dobry :) nikt nas nie wykupił :) Uruchamiamy zupełnie nową aplikację, dzięki której możemy m.in. : wprowadzać szybciej zmiany,które często są przez was oczekiwane oraz nowe funkcjonalności. Rozumiemy, że proces rejestracji od nowa jest wkurzający, naprawdę! Jednak możemy przy tym uaktualnić dane i posiadać rzeczywiste dane kontaktowe do użytkowników ( np. faktyczny numer telefonu ). Wszystkich, którzy chcą, aby ich dane przestały być przetwarzane przez nas prosimy o wysłanie
Uruchamiamy zupełnie nową aplikację, dzięki której możemy m.in. : wprowadzać szybciej zmiany,które często są przez was oczekiwane oraz nowe funkcjonalności.


@MiiMoveCarsharing: To szybciutko, bo ta appka wygląda naprawdę biednie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I czemu przycisk "wstecz" nie minimalizuje appki do pulpitu?
@deptacz_gnoju: w zamian za to, że od Nowa musicie przechodzić proces rejestracji dajemy za tą niedogodność 20 zł na konto. Serio, wiemy, że to może być problem i naprawdę MEGA przepraszamy mocno! Wróć do naaas :) , nowa aplikacja da dużo nowych możliwości, Pozdrawiam, Kasia z MiiMove :)