Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sztoja: gwarancji że wygra i tak nie ma niestety od czasów jak aliexpress stało się mniej przychylne kupującym, najlepiej to jest jak chinol nie odpowiada na spór i automatycznie zwrot się zatwierdza
@tata_wariata: Żenada to będzie jak wkroczy AliExpress z decyzją Invalid, bo ich tracking w przypadku PL***** bez jakiegokolwiek śledzenia pokazuje, że przecież odebrałeś. Eskakulujesz, gdzie co rusz po Twoim zapytaniu, że mają dwa dni robocze na rozpatrzenie, a tu mijają już dwa tygodnie i dalej ta sama śpiewka. Chargeback i tego samego dnia zwrot kasy. Co prawda kilka $. I nie jest to bajka. Moja własna historia.
@tata_wariata: Ja na pewno nie mam zamiaru dbać o interesy AliExpress. Od kilku dobrych miesięcy problemy z listami PL*****. AliExpress nic nie robi zamiast kopnąć w dupę tych ich pośredników typu Świat Przesyłek, Fastpro, Polska Grupa Pocztowa i cholera wie jeszcze kogo, bo zliczyć nie można.

@Matpiotr: Jak dostaję to potwierdzam. Zdarzało mi się zamykać spory, bo dostałem coś w ich trakcie. Ale ostatnio AliExpress z automatu potwierdza odbiór, bo