Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy jest sens brać z napędem jak przez 2 lata kupiłem ze 4 gry pudełkowe na #ps4 większość kupuje na promkach w pss. Co myslicie?
No i jak mam konto teraz na ps4 to w większość Gierek będę mógł grać na ps5 np metro 2033 które teraz ogrywam tez? To dość stary tytuł
#ps5
  • 11
  • Odpowiedz
@kubek100srubek:

Zastanawiam się czy jest sens brać z napędem jak przez 2 lata kupiłem ze 4 gry pudełkowe na #ps4 większość kupuje na promkach w pss. Co myslicie?

Jeżeli nie kupujesz gier pudełkowych to sensu nie ma, musisz jednak mieć na uwadze, że kupując wersję digitalową zamykasz się tylko do psstora. Kto wie jakie sobie sony w przyszłości ceny uroi, skoro już są gry po 350 złotych. No
  • Odpowiedz
@kubek100srubek: jeżeli większość uznamy jako nazwiemy gry oprócz kilkunastu, których i tak nikt nie zna to tak, działa większość :)

Sam nie używam płyt prawie od początku poprzedniej generacji ale kupiłem wersję z napędem bo może się kiedyś przydać, masz wtedy wybór i głosujesz portfelem i wgl
  • Odpowiedz
@kubek100srubek: Powiem tak, mam ps4 od lat, a przez ostatnie 2-3 lata nie wydałem dosłownie złotówki na gry. Dlaczego? Bo gry które kupiłem kiedyś, sprzedałem na olx, a nowe (też używane) kupowałem z zarobionej ze sprzedaży kasy.
Sam sobie odpowiedz czy ta wygoda kupowania ze stora Ci sie opłaca.
  • Odpowiedz
@Exial: wiadome , kupiłem kilka Gierek które okazały się nie wypalami ale po 30zl na promkach wiec bardzo nie żałowałem ze nie mogę sprzedać minus jest tez taki ze mieszkam w małej wsi i 40km po pudełkowe gierki do sklepu nie uśmiecha mi się jechać , tak samo teraz przy ps4 wole od razu kupić na pss i zaraz grać niż czekać na dostawę dwa dni
  • Odpowiedz
to samo tyczy się np steam a na PC tez rzadkością jest w ogóle montowanie cd romu


@kubek100srubek: wiem, steama też potępiam, ale pytałeś się o sony to odpowiedziałem na temat sony. Gdybyś mnie zapytał o xboxa, steama czy switcha odpowiedziałbym tak samo.
  • Odpowiedz