Wpis z mikrobloga

dostałem fakturę za zamówienie z wtorku - na szczęście zamienili GoT na pada ;)

myślę że oferta poza przymuszeniem do zakupu rzeczy jest w miarę uczciwa, konsola cena ok, pad standard(i tak trzeba drugiego kupić), spiderman troche drogo no ale to dalej cena sklepowa i niespodzianka bo TLoU2 za 1zl wiec jak sie skompensuje ze spidermanem to w sumie wychodzi.... ok?

#ps5 #neonet
del855 - dostałem fakturę za zamówienie z wtorku - na szczęście zamienili GoT na pada...

źródło: comment_1613644124ITUYXii5RzLmC4N8BjYxzg.jpg

Pobierz
  • 9
@del855: no jak widziałem tą propozycję z padem na tagu to wydawała się aż nadto uczciwa, może się komórki w excelu nie dodały ale już poszło to przypał xD odejmując pada to wychodzi 2600 i masz 2 gierki o wartości 250 więc jak na bundle to serio spoko deal
@Rupert_Kotwica: no też podejrzewam jakiś błąd bo po co robic takie promocje jak biorą wszystko jak leci, można tez było wziąć ten sam zestaw bez pada za 2700, no ale 200zł za nowego pada to nigdzie nie kupie wiec zdecydowałem się dołożyć te 200zl (bo i tak chciałem go mieć)
@del855: Przed chwila zaksięgowali moją płatność, więc mocno liczę, że też dostanę propozycję zmiany bundle na pada zamiast GoT, bo na prawdę jest elegancka. A pada i tak bym musiał kupić, a to że nie będę miał GoT albo TLoU to mi bez roznicy. I tak bym z wielką chęcią wymienił którąś z tych gierek za sackboya
@Coach89: ta oferta zamiany trwała całe 3h... dzień wcześniej wybrałem opcję z przelewem bo nie byłem przekonany czy chcę 3 gierki kupować za 550zl która żadna mi do końca nie leży, czytam wykop a tu mirek pisze, że skończyły sie GoT i sa propozycje zamian - sprawdzam maila - prawda. Zrobiłem przelew(50zl więcej), odpisałem że biorę opcje z padem, a dosłownie 2 min poźniej info że jednak GoT jest i czekaja
@del855: Ajjj szkoda, bo na żadnej z tych gier jakoś mi ultra nie zależy. Jeszcze GoT bym sobie ograł od biedy ale TLoU bym chętnie wymienił na sackboya, co by ze znajomymi pośmiać się na kanapie. Niedługo będę wiedział co z moim przypadkiem. Czekam na maile :D