Wpis z mikrobloga

@kwiatosz: a ok była tam taka informacja, że w dni robocze o 9:00 i 20:00 dodaja ale nie sądziłem, ze w taki sposób to działa. Jest to kompletnie nielogiczne. Zamiast dać kalendarzyk i mógłbyśsie umówić na jakiś późniejszy termin to bawią się w jakieś dziwne zabawy kto pierwszy ten lepszy... ¯\_(ツ)_/¯
@kwiatosz: no spoko.. tylko to powinno być tak, że wyświetla ci się kalendarzyk i masz tam podane najwcześniejsze terminy i sobie bookujesz. Ale ok się dopsujem¯\_(ツ)_/¯
a ok była tam taka informacja, że w dni robocze o 9:00 i 20:00 dodaja ale nie sądziłem, ze w taki sposób to działa.


Jak było napisane, że tak działa, to tak działa...

Jest to kompletnie nielogiczne. Zamiast dać kalendarzyk i mógłbyśsie umówić na jakiś późniejszy termin to bawią się > w jakieś dziwne zabawy kto pierwszy ten lepszy... ¯_(ツ)_/¯


Z jednej strony tak, ale z drugiej jakby zrobili kalendarzyk, to miałbyś
@Budo @dryndol może i nielogiczne ale przynajmniej poczujesz się jak w domu. Da się trafić w miarę szybkie terminy w Londynie aczkolwiek polowanie na terminy to dramat bo nie do końca idzie pojąć kiedy je dodają. Niby o określonej godzinie ale niekoniecznie punktualnie + ponoć jest jeszcze jedna dodatkowa godzina o której nie ma info na stronie.
@Budo 8.55 sprawdzaj stronę co chwilę odświeżając, sobie i 2 osobom w ten sposób ogarnąłem termin pierwszego dnia. Może fart ale inni znajomi też tak dali radę.
Manchester
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dryndol: kiedyś zapuściłem bota co sprawdzał zmiany na stronie i wychodziło zawsze rano ok 10:20 coś wrzucają. A nie o 9:00

Miej przygotowane nr paszportu. PESEL i inne dane gotowe do kopiuj wklej. Bo to dopiero początek i walka z czasem jest jak już wybierzesz termin i musisz uzupełnić formularz.