Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka Pany potrzebuje porady bo nie wiem czy to ja jestem #!$%@? czy jednak moja żonka jesteśmy już ponad 11 lat razem ponad dwa po ślubie wychowuje jej dwójke dzieci jak swoje, na cały ten okres księżniczka pracowała może z rok. Od początku było ok ja pracowałem dobrze zarabiałem ona zajmowała się domem później wypadek na motocyklu leczenie itp co za tym idzie straciłem robotę. Doszedlem do siebie trafiła mi się robota w UK pojechałem i super wysyłałem jej kasę przyjeżdżałem na urlopy święta itp wszystko malinowo. Zostałem na stałe w pl na jej prozbe bo ona nie chciała wyjeżdżać bo dzieci szkoła rodzina itp. A teraz to jest jakaś masakra #!$%@? po 10 h dziennie a hrabina albo śpi całe dnie allbo do koleżanki jeździ (wie ze ja do niej nie chce jeździć bo jej nie toleruje-mam uczulenie na brudasa) nie powiem obiad zawsze po ryj dostaje, ciuchy poprane, dom posprzątany, dzieciaki ogarnięte ale tu stawia się pytanie czy tak dużo oczekuje od niej prosząc żeby poszła do jakiejś dorywczej pracy bo niestety ja zarabiam 4-4,5tys miesięcznie (przez pandemie mamy mniej pracy) a jak wiadomo wszystko kosztuje ja po swojej pracy nie jestem w stanie fizycznym żeby pójść do drugiej pracy a niestety dojazd i powrót plus czas pracy wynosi około 13 godzin dziennie a jak wchodzi temat jej pracy to jest awantura i teksty że - tak oczywiście moja wina,
Ja jestem wszystkiemu winna.
A w najlepszym wypadku ignoruje mnie
Wiec pytanie kto jest #!$%@? bardziej i co radzicie zrobić z takim osobnikiem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602cd338759204000a526bcb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6