Wpis z mikrobloga

@szachmat1488: to trzeba mieć coś z garem żeby zamiast traktować ten tag jak rozrywkę i się dobrze bawić to siedzą różne osoby i zbierają jakieś materiały na innych. Na szczęście mamy demokrację i przynajmniej w teorii wolność słowa więc z takich to się tylko śmiać.
A najlepsze że uważają Kononowicza za konfidenta, a robią dokładnie to samo co on.
to trzeba mieć coś z garem żeby zamiast traktować ten tag jak rozrywkę i się dobrze bawić to siedzą różne osoby i zbierają jakieś materiały na innych


@dizel81: Owszem jak najbardziej jestem za tym ale jeden z obecnych tu tagowiczów groził pobiciem mi dla mojej konkubiny i dla mojego pasierba który ma 2 latka to są żarty ? ja jakoś się nie śmieje z tego powodu a ciebie to bawi ?
@Zagmadfany2: mnie to nie bawi i nie kojarzę tej akcji, ale jeśli rzeczywiście tak było to to już jest przesada.
Od dłuższego czasu obserwuje tag i jakoś takich akcji tu nie widziałem, no chyba że ktoś z kimś na priv pisze.
Tylko że co innego groźby, a co innego jak to się mówi podś#!$%@? i ciśnięcie beki z meneli ze Szkolnej i Boboli.
@Zagmadfany2: widocznie masz pecha, mi tam nigdy tu nikt nie groził. Swoją drogą nie wpadłbym na to żeby tworzyć foldery na innych użytkowników i robić screeny no ale ok, to samo ze zgłaszaniem kogokolwiek do moderacji czy kanałów na yt, mam to gdzieś tak naprawdę, traktuję ten tag jako formę rozrywki i tak do tego podchodzę.
A jeśli się komuś nie podoba to co piszę, to nie musi tego czytać, każdy