Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: #!$%@? włosy, zrób z siebie dużego chama. :D

Raz biorąc mastera miałem przez 2 tygodnie okres gdzie wycierając głowę widziałem trochę więcej włosów wypadniętych, potem się uspokoiło i nawet przy zawodach gdzie było 100mg mastera e2d i 30mg wina, w ogóle nie wypadały, aż sam byłem zdziwiony.
  • Odpowiedz
@Kuklak: Znam przypadki gdzie ludzie po 50tce zaczynali trenować, chudli i mieli widoczną ładną kratę. W wieku 35 to Ty możesz wszystko. :)
  • Odpowiedz
Znam przypadki gdzie ludzie po 50tce zaczynali trenować, chudli i mieli widoczną ładną kratę. W wieku 35 to Ty możesz wszystko. :)


@Lewusx: A da się bez wysiłku?
  • Odpowiedz
@Kuklak: Jakbyś trzymał się w 100% diety to myśle że tak, każdy z Nas zazwyczaj na tyle rozbudowany prosty brzucha że wystarczy go mocno odkryć. Jednak bez wysiłku kaloryka diety byłaby w końcówce naprawdę niska, co nie zmienia faktu że się da.
  • Odpowiedz
Jakbyś trzymał się w 100% diety to myśle że tak, każdy z Nas zazwyczaj na tyle rozbudowany prosty brzucha że wystarczy go mocno odkryć. Jednak bez wysiłku kaloryka diety byłaby w końcówce naprawdę niska, co nie zmienia faktu że się da.


@Lewusx: Miałem nadzieję, że powiesz, że się nie da i by się temat zamknął - niemożliwe do zrealizowania xD
  • Odpowiedz
@Lewusx: gratulacje i powodzenia, cieszy mnie to, ze kolejna osoba odnalazla sie w tym czym chce sie zajmowac. Czemu to nie moge byc ja?!?!
  • Odpowiedz