Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
póki co #!$%@? 16h dziennie, 2h trenuje i 6h śpię, to jest #!$%@? życie <3


@Lewusx: ehhhh wszedłbym na bombę dla samej tej energii do życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale za bardzo lubię swoje włosy
  • Odpowiedz
@COWEED_19: Dlaczego prop? Aż tak przyjemne iniekcje dla początkującego raczej nie są, rzuć sobie 125 enana co 3 dni i wystarczy, pamiętaj o zrobieniu pakietu badań przed wejściem, używania hcg podczas cyklu i zbadania estro czy aby nie jesteś z tych osób które bardzo mocno konwertują do estro.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Mordo, mam włosy, do zawodów gole się na łysą pałe, osoby które bardzo szybko łysieją od samego testosteronu to pojedyncze przypadki, także wskakuj, rób progress i ruchaj 5x dziennie (na początku tak jest). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewusx: Może kiedyś, jak zrobię badania genetyczne do predyspozycji łysienia androgenowego ( ͡º ͜ʖ͡º)

A z ciekawości, czemu golisz głowę na zawody? Żeby wydawała się mniejsza i dawała lepsze proporcje ciała? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Beeercik: Po części powiedzmy że tak, od lat miałem już w głowie swój wizerunek sceniczny, łysy łeb z wąsem, moje włosy tak się układają że mam do wyboru irokez albo jakiegoś #!$%@?ża, niż z dłuższych nie przejdzie.

Druga sprawa miałem mega problemy skórne, zapalenie mieszka włosowego więc już musiałem to zrobić naprawdę.

Ogólnie włosów mi nie wypadło prawie nic, minimalnie bardziej zakola na przodzie się powiększyły ale to jak patrzę
  • Odpowiedz
@COWEED_19: Ja osobiście bym nie dodawał, wolałbym dać metkę na kilka tygodni jak przyjdzie stagnacja na treningu niż na początku planu/cyklu gdzie progress powinien iść ładnie liniowo.
  • Odpowiedz
@COWEED_19: Estro ja zbijam dopiero przy około 1,2-1,5 normy, jak nie czujesz side’ów przy takim wyniku to nie zbijaj, tak jak mówisz, ia zbijają też igf więc jakby tłumią efekt ogólny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: @COWEED_19:

Miałem teścia z Andro, brałem jeszcze wtedy finasteryd więc jak estro #!$%@?ło to budziłem się z pompą w bicepscach

Potem zbiłem je 550 mg bolda, jedyną różnicę poczułem jeszcze później gdy ostatecznie #!$%@?łem ten finasteryd

Wg mnie za te efekty psychiczne odpowiada głównie DHT
  • Odpowiedz