Wpis z mikrobloga

tą mam, zajebista, tylko bateria trzyma 1tydzień.


@skaza: Za pierwszym razem przeczytałem 1 dzień i myślę sobie: WTF. Tydzień to luz. Smartfona codziennie muszę ładować, lampki rowerowe, słuchawki bezprzewodowe, komputerek GPS też dość często.

Ale czekaj, przecież w opisie jest, że ma stację ładującą.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Bo ludzie nie potrafią myć zębów. Większość szoruje zęby w poziomie. W przypadku szczoteczki zwykłej i sonicznej powinno się wykonywać ruch wymiatający, szczoteczka rotacyjna robi to za nas ruchem główki stąd jej większa skuteczność w badaniach ogólnych. Jeśli weźmiemy pod uwagę prawidłowe używanie szczoteczki to soniczna króluje nad oscylacyjno-rotacyjną.
  • Odpowiedz
@Prima_aprilis: Uczestnicy badania byli oczywiście najpierw przeszkoleni z właściwego użytkowania szczoteczki. Zatem nie, nie króluje, oscylacyjno-rotacyjna jest lepsza. Nie wiem po co zakłamywać rzeczywistość. Handlujesz szczoteczkami sonicznymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po uzyskaniu doktoratu aktywnie włączyła się w pracę naukową w sektorze biznesowym i od 9 lat pracuje w Stanach Zjednoczonych, w Dziale Badań Klinicznych dla marek Blend-a-med oraz Oral-B.


@SkrytyZolw: Czy fakt, że autorka badań pracuje dla firmy będącej liderem wśród producentów szczoteczek rotacyjnych, może mieć wpływ na wyniki?
  • Odpowiedz