Wpis z mikrobloga

@maze: Mam podobnie, ale teraz przynajmniej żeruję sobie na tych podbiegach do 50 k. Cały tydzień oscyluje jakoś między 47k a 50k, więc jak jest na górce, to zamieniam BTC na Tether, a jak w dołku to Tether na BTC xD Właśnie jakieś 5 stóweczek wpadło, warto było się obudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jndr00: typek z wallstreetu mi pisal, ze mozliwe iz bedzie bec na 15-20k, a potem wystrzeli do 80k i wiecej, ale to pewnie jakis szajs, #!$%@?, czego ja go sluchalem XD
@maze: Trzymam na giełdzie. Ona działa od dawna, w zamierzchłych czasach giełdy padały.
Jedna na której miałem chajs padła bo botami próbowali ustabilizować cenę i szlag ją trafił. Była potwierdzana dowodem, ale starym i to było 11 lat temu.

A jakbym miał trzymać to na oficjalnej apce albo na płytkach w 10 kopiach.
@maze: Tether (USDT) to krypto utrzymujące stały kurs 1:1 do dolara. Można używać do trzymania hajsu, kiedy wszystko inne spada, żeby potem odkupić taniej.
@AltCtrlSpace Binance. Na razie spoko.

Mogę tylko doradzić, żeby na start nie dać się skusić ogromnymi zyskami na shitcoinach. Te skurczysyny są strasznie nieprzewidywalne. Może kiedyś do nich wrócę, jak się doedukuję z day tradingu. Na razie szkoda mi nerwów. Wyszedłem z nimi na zero, ale nieprzespanych