Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#kilofyirewolwery #kir3lowcywprdlu

Emily miała tej nocy zły sen. Śniła jej się Dorothy, w swojej zwykłej karlej postaci. Komu kiedykolwiek przyśnił się karzeł ten doskonale wie, że to prawdziwy koszmar. Dorothy nie musiała nic robić, sama jej obecność była przerażająca. Emily po przebudzeniu nie potrafiła sobie nawet przypomnieć w jakiej scenerii widziała karlicę. To nie miało znaczenia. 
Zerwała się nagle ze swojego legowiska i rozejrzała wokół. Reszta jeszcze spała. Matthew ciężko dyszał, zaś wilkoindianin… mogłaby przysiąc, że się do niej uśmiechnął, jakby wiedział o czym właśnie śniła. Czekał ją ciężki dzień. Kolejne zmagania by wyrwać śmierci Matthewa i Wilczka (tak go pieszczotliwie nazywali). 
Drżącymi rękami sprawdziła temperaturę rannych. Zmieniła niezdarnie opatrunki i zaparzyła ziół. Musiała to robić dwa razy, bowiem za pierwszym razem wszystko rozlała. Jeżeli cuda istnieją, to fakt, że Matthew i Wilczek nadal żyją pomimo tej opieki, można do nich zaliczyć. Kolejnego dnia nawet odzyskali przytomność.

Tymczasem Seth udał się przeszukać pole bitwy z karłami na pumach. Nie znalazł nic cennego. Odkrył jedynie, że ci których zaatakowały karły to byli nikt inny tylko Łowcy Syna Koleżanki Twojej Mamy. Ich odwieczni rywale. Znalazł nawet prowizorycznie pogrzebane ciało Bezmózgiego Johna, co tylko upewniło go co do swoich przypuszczeń. "Hehe, dobrze im tak".

Ennio stał na warcie. Obserwował bacznie las spodziewając się, że niebezpieczeństwo może nadejść w każdej chwili. Nagle usłyszał szelest liści. Zgodnie z zasadą jakiej hołdowała jego drużyna wypalił dwukrotnie po czym zawołał:
-Kto idzie?
-Ja ci #!$%@? dam kto idzie. - odpowiedział mu głos Albedo.
-Chodź szybko i opowiadaj.
-Nie ma za bardzo o czym. Nie uszedłem dwóch mil i natrafiłem wojenną drużynę indian. Zamierzali na północny wschód. Zauważyli mnie i zaczęli do mnie od razu walić, ale udało mi się uciec. 
-Gonili cię? Ilu ich było? Był z nimi szaman?
-Nie. Mówiłem. Szli bardziej na północ. Nie wiem kto tam siedzi, ale ma #!$%@?. Jeżeli tam pójdziemy to też będziemy mieli #!$%@?.
-Ale my mamy jopka w rękawie - Ennio wskazał na przytomnego już Wilczka.
-Uważaj, żeby ci na tego jopka nie rzucili dama na wszystko, wszystko na damę.
-Spokojnie, mam plan. Ja gram w pokera 4d...

***

@Kolorowy_Jelonek
@Wolffe +6 siły odzyskał przytomność
@KrzemowyDuch fatum, -4 morale
@Jadugar +4 siły
@Gregua +1 siły
@Wysu
@Zeroskilla

Deklaracje na discordzie.
Czas na podjęcie decyzji: podam na disco
Akumulat - #kilofyirewolwery #kir3lowcywprdlu 

Emily miała tej nocy zły sen. Śniła j...

źródło: comment_16135118864so4eqNUnZfiNv7vYCLXSt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz