Wpis z mikrobloga

Cześć, mam takie pytanie. Dostałem ostatnio trochę tokenów giełdy 1inch i chciałbym żeby zaczęły coś zarabiać, więc chce je dać na farming, ale nigdy się w to nie bawiłem i jestem zielony w temacie. Mam ich 597, czy jak chce całość wysłać do poola to w miejscu "Enter LP token amount to mint" wpisuje maksymalną ilość jaką mam czy tak muszę zrobić żeby w polu 1inch pokazywało mi moją ilość? Rozumiem też że muszę mieć ilość ETH która jest pokazana u góry i ono też jest wysyłane? Z góry dziękuję za pomoc.
#kryptowaluty
Herman123 - Cześć, mam takie pytanie. Dostałem ostatnio trochę tokenów giełdy 1inch i...

źródło: comment_1613486370gKYuEPwntoRavbKYFM6vDU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@emjot86: ok, dzięki wielkie, jutro to zrobię bo wtedy będę mógł z celsiusa wypłacić. A wiesz może dlaczego w procencie APY jest zwykłe i jeszcze farming?
"Total APY
116.06%
Pool APY
18.23%
1INCH
  • Odpowiedz
ok, dzięki. Fajnie to wygląda, zwłaszcza jak się ma trochę siana. Z tego co ich kalkulator liczy to obecnie wkładając 50 tys zl w parę ETH/stablecoin to wychodzi miesięcznie 2500 zł, wiadomo że może się zmienić, ale na tą chwilę i tak spoko.
  • Odpowiedz
@dean_corso: co masz na myśli? Ogólnie to myślałem teraz, bo mam gdzieś kilka eth i trochę grosza, żeby wrzucić to do farmingu, z tego co liczę to mogło by być całkiem nieźle, zakładając oczywiście że się taki lub podobny poziom utrzyma. Co więc ryzykuję? Sorki ze tak wypytuje, w krypto siedziałem troche czasu, ale defi jest dla mnie dość nowe.
  • Odpowiedz