Wpis z mikrobloga

@victor89 @lysyseba: Nie tylko za niewygodne pytania banował ;) Znam przypadek bana za napisanie - w komentarzach pod filmem - odpowiedzi na pytanie widza (coś z dzieleniem działek). Także bany leciały za cokolwiek.
  • Odpowiedz
@lysyseba: I jeszcze każdy, kto miał większą wiedzę od szefuncia w jakimś temacie (przykład dekarzy banowanych po tym, jak opisywali sposób wykonywania obróbek komina) ;)
  • Odpowiedz
@lysyseba: @berman:
Zadałem dosłownie kilka pytań:
- mówiłem o betonie B20 i zapytałem czy nadal używa się tego oznaczenia gdyż obecnie funkcjonują klasy C16 itd.
- zapytałem jaki ma sprawdzony sposób na mocowanie siatki do palików w ogrodzeniu tymczasowym
- chciałem się dowiedzieć coś więcej o zbrojeniu którego używa

Nigdy w życiu nie powiedziałem że coś robi źle bo raz ze się na tym nie znam, dwa nic mi do
  • Odpowiedz
@victor89: może myślał że jesteś z branży i że zaczniesz zadawać bardziej niewygodne pytania a może jest jak kolega knf1 napisał. Mogłeś zaccccząć od zachwalania, a później merytoryczne pytania ;)
  • Odpowiedz
Zadałem dosłownie kilka pytań:


@victor89: No i bardzo złe pytania zadałeś! Prowokująco merytoryczne! Prawidłowe pytania to na przykład takie:
- Jak to się stało, że tak wspaniale potrafi układać psy? Czy to naturalny talent?
- Skąd się tak świetnie zna na mechanice mimo, że skończył technikum budowlane?
- Czy mógłby opowiedzieć jeszcze jakąś historię, jak to wydymał złego Niemca?
- Co lubi oglądać, poza "Gorączką złota" i "M jak Miłość" i
  • Odpowiedz
@berman: "Będzie po mojemu i na moich warunkach" masz inne zdanie BAN
zadajesz niewygodne pytania BAN
chcesz doradzić BAN

Tak powinno być w każdym opisie filmu,wtedy nikt nie miał by pretensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz