Wpis z mikrobloga

@kamil150794:

Myślę, że gdyby wiedział o rencie od samego początku i dostał ją przy osiemnastce, skutki byłyby o wiele gorsze


Nie dostaniesz renty, jeśli w okresie ostatnich 10 lat, poprzedzających wystąpienie przesłanek do uzyskania świadczenia rentowego nie przepracowałeś przynajmniej 5 lat... Także na 18 lvl jedyne co możesz dostać to świadczenie z mopsu, a są to grosze niższe od renty.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Druga sprawa, jak chcesz się rozwinąć w Januszexie? W szczególności, kiedy musisz do niego dojeżdżać. Jeżeli już wylądowałeś na dnie rozwoju zawodowego tyrając u Janusza to twój czas na samorozwój się skończył. To znaczy coś tam możesz jeszcze zrobić, ale możliwie najszybciej, bo wydatki będą ci rosły, januszex odbierze czas i siłę, a pieniądze jakie zarobisz starczą na opłaty i skromne utrzymanie, a jak wiadomo chcąc zmienić swoją sytuację
  • Odpowiedz
@kamil150794: Każdy z nas chodził do szkoły. Podobno szkoła uczy, a większość społeczeństwa to i tak kołchozowi wyrobnicy. Ja też się rozwijałem w temacie produkcji muzyki, ale i tak z tego nie wyżyje się. Rozwój nie zawsze równa się molżiwość pracy ponad Januszeks.
  • Odpowiedz