Wpis z mikrobloga

@ProResHq: Nie ma kosmetyków dla facetów / dla kobiet jeżeli chodzi o dobry skincare. Przynajmniej ja tak uważam. Są dla każdego. Ten krem oczywiście może używać i mężczyzna i kobieta :D

YTTP jako marka robi świetne kosmetyki, żel do twarzy i serum tez maja super tylko dosyć drogie.
@ProResHq: do sprawdzania składniaków polecam stronę skincarisma com znajdziesz tam analizę dowolnego kosmetyku. Jeżeli jest poniżej 85% nie kupuj lub nawet gdybyś dostała za darmo wywal :) Większym problemem niż brak dobrego kosmetyku jest zły kosmetyk.
@ProResHq: zobacz kwas hialuronowy z The Ordinary, ma różnej wielkości molekuły kwasu, więc nie zostaje tylko na powierzchni skóry, jak to często bywa
@ProResHq: miałam od Alkemie tez krem do twarzy i tu już uważam ze grubo pojechali z opisem działania, bo działał jak zwykły krem pielęgnujący (żadnego zmatowienia, wygładzenia ani innych cudów nie zauważyłam :D).
Ale po ten pod oczy z pewnością wrócę, bo cena jak na 5 miesięcy używania jest akceptowalna.
@ProResHq: No ja tylko na ich stronie zamawiam, bo używam kilku rzeczy, to nie wiem jak z dostępnością w polskich sklepach. Niestety nie potrafię polecić nic innego z kwasem hialuronowym, ale mam nadzieję, że znajdziesz coś fajnego.