Wpis z mikrobloga

Nikt tak nie mówi. Toczę bekę z ludzi, którzy dostają wścieklizny gdy ktoś pokaże że Polacy też brzydkie rzeczy robili. Coś jak tutaj. Nie rób prawackich chochołów, proszę cię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MichalLachim: Jakie fikołki? Myślałem, że tym komentarzem wpisuje się w formę wpisu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą patrz pod spodem masz komentarz z dobrym przykładem zakrzywienia rzeczywistości w drugą stronę

dupie
Ten komentarz nie jest mój i jest niezbyt mądry. Co to ma do mojego wpisu?


@MichalLachim: Jak to co? Robisz bekezprawakow bo oni uważają, że Polacy byli świeci, to ja ci pokazuje wytykając ten komentarz że druga strona medalu też opiera się na urojeniach.
@MichalLachim: Zdjęcie pochodzi z 1938, a więc z dwudziestolecia międzywojennego. Na żydów pół było #!$%@? pół Europy, antysemityzm miał bardzo podatny grunt. Dlatego też radykalizmy Hitlera odniosły taki sukces. A za co ci ludzie byli tak #!$%@?? Bo żydzi, niby mieszkali na ziemiach danego państwa, ale podczas 1 WŚ kolaborowali z kimkolwiek (ofc nie wszyscy, wiem, że to generalizacja), nie zważając na wcześniejsze przywiązanie państwowe. Masowo korzystali z tego co daje