Wpis z mikrobloga

@appul: Sorki poerwszy raz w cos #!$%@? i nie wiem jak to sie odbywa. Zglaszam do u ezpieczyciela a on mi robi kosztorys i wysyla ile moga dac i jak sie zgadzam to mi daje? A co jak naorawa wyjdzie wiecej?
@robsosl: co znaczy zarobic?
@MangoZjem: Pęknięty zderzak z brakami materiału to tylko wymiana zderzaka. Nie warto. Zderzak jest z plastiku, więc nie zardzewieje, a w tym miejscu nic za nim nie ma. Oprócz estetyki nie ma powodu by to robić.

Poczekaj aż mocniej w coś pieprzeniesz albo zarysujesz go na parkingu z dwóch stron. Masz shitboxa to jedynie poruszania się w najprostszy możliwy sposób. Nie zawracaj sobie głowy takimi pierdołami
@MangoZjem: Jak trasy robisz to Tobie może się to przydać. Te silniki są fabrycznie zablokowane do 60 km. Stosunkowo nie dużym kosztem i bezpiecznie dla silnika można je odblokować do 90 km. Tu masz link do pana co się tym zajmuje
m.....1 - @MangoZjem: Jak trasy robisz to Tobie może się to przydać. Te silniki są fa...
@MangoZjem: Na firmę odszkodowanie dostajesz już netto, więc nic nie odliczysz. Ja bym poczekał aż się całkowicie zużyje i dopiero, szkoda kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MangoZjem: Takie podwyższenie mocy jest nawet dobre dla bezpieczeństwa swojego, kivi tak Ci zrobi że gwarancji nie stracisz, no chyba że sama się przyznasz w serwisie że było robione to stracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)