Wpis z mikrobloga

Dałem cv tak o z braku laku do marketu i oddzwonili po 10 dniach i jutro rozmowa. Nie wiem czy ja dobrze robię dając cv po sklepach, znów może mnie dadzą na kasę i będzie kiepsko. Może lepiej gdzieś do zakładu produkcyjnego jakiegoś albo magazynu, głupi już się zrobiłem w tym temacie. W sumie nie wiem też po co szukam pracy, przecież mogę neetować, ale matka się martwi mną, że tak siedzę w domu.
#przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieszkamzmamusia: no jak taki typowy market typu stokrotka to mogą się trafić co najwyżej upierdliwe Grażyny które uwielbiają zaznaczać swoją pozycję jeśli zobaczą ze nie jesteś wygadany lub mało asertywny więc krótko tam z nimi i powodzenia miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michau507: a po co przegrywowi wiecej kasy? zdrowie sobie niszczyc dla gierki ze steama? bo o zarobieniu na cos konkretnego w przypadku przegrywa jak mieszkanie za 300k i tak nie ma mowy, zostaje tylko po rodzicach jak umra mieszkanie prejac i neetowac dalej w spokoju
  • Odpowiedz
@Lepper3001: mam hajs na neet, ale to jest ta wlasnie glupia presja spoleczna, brat pracuje, stary pracuje, cala rodzinka ma lub miala po 40 lat pracy emerytury itp, i matka mowi ze z czego bede zyc na starosc itp i tak mi na psychike wjezdza tym, ehh ten zmysl homo sovieticus
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: no to jak masz hajs to korzystaj z niego, a presje rodziny olej, na mnie tez byly naciski na poczatku ale szybko zobaczyli ze to bezskuteczne, oni pozniej nie beda sie meczyc do konca zycia ze zrujnowanym zdrowiem. po prostu zazdroszcza bo #!$%@? cale zycie u janusza i gowno z tego maja, tyle samo albo niewiele wiecej co przecietny neet, a zdrowie i psychika zrujnowane najczesciej
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: a co do emerytury to sie nie martw bedzie coraz wiecej neetow, taka duza grupa spoleczna bedzie w stanie wywalczyc sobie jakies przywileje, zasilki itp, wystarczy popatrzec na japonie ile tam jest mezczyzn neetow a polska idzie sladami japoni. do tego jak juz mowilem duza szansa ze wczesniej wprowadza dochod podstawowy i to juz w ogole bedzie raj dla kazdego neeta.
  • Odpowiedz
@Lepper3001: no korzystam, ale ja i tak mało jem, to na żarcie wydaję tylko około 150-200 zł na miesiąc. Net 50 zł i to wszystko. Miałbym tak neetowac parę lat, ale zawsze czuję te #!$%@?. Presję właśnie, że za długo już neetuje, że później słabe CV i nikt mnie nie przyjmie
  • Odpowiedz