Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: Twoje założenie jest takie, że wspomnianemu kuzynowi lepiej byłoby z motocyklem, a tego nie masz pojęcia. Tobie byłoby lepiej ze świadomością, że motocykla nie sprzedał. On podjął decyzję, jaka dla niego osobiście była lepsza.
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: tu ojciec trzech synów w wieku 10, 7 i 1,5. Level 43.
Całe życie marzyłem o motocyklu ale zawsze coś. Studia, praca, mieszkanie, brak pracy, przeprowadzki, dzieci, codzienność. W końcu udało mi się spełnić marzenie dwa lata temu od 125cc, dziś 600cc, w planie Triumph T120.
Skupiony na codzienności i rodzinie całkowicie oderwałem się od kontaktu z ludźmi innymi niż rodzina i współpracownicy a dziś mam fajną ekipę kumpli
s.....s - @testowyandrzej: tu ojciec trzech synów w wieku 10, 7 i 1,5. Level 43.
Cał...

źródło: comment_1613369385jdo1xWYbqtFAaj2hYou10w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
24 lata, poważny wypadek na sporcie w wieku 22. Jeżdżę dalej, kobieta się martwi ale nie zabroniła mi bo wie że to moja największa pasja spośród kilku, sama ma swoje hobby i może dlatego rozumiemy oboje jak ważne jest życie będąc spełnionym i szczęśliwym. A jeśli nasze hobby nam to dają to dlaczego sobie to zabraniać. Oczywiście jeżdżę z większa rozwagą a ona prosi mnie za każdym razem żebym uważał i informował
  • Odpowiedz