Wpis z mikrobloga

@kidi1: Tak wyszło, że jesteś pierwszym. Nie planuję korzystać za często z mikro. Wydaje mi się, że to "dział" dla użytkowników aplikacji mobilnych. Z przeglądarki chyba dużo trudniej się tutaj odnaleść. A tak w ogóle, to czy warto pisać coś o sobie, tak żeby wyświetlało się na stronie mojego profilu? Ktoś to czyta?
@kidi1: No, wykop tego pernamentnie wymaga. Bez tego nie założysz konta. Z tego co pamiętam, to wprowadzili ten obowiązek po aferze ze zdjęciami dzieci. Chyba po tym się użytkownicy rozpisali na temat nowego wymogu podczas rejestracji.
@krytyk1205: W sumie to ważne info, choć o tym akurat wiedziałem. Dla mnie zresztą jest to oczywiste. Ale faktycznie, zauważyłem, że od czasu, do czasu, pojawiają się takie pozycje w wykopalistu. Może rozumiem tę oczywistość dlatego, bo po prostu, w pewnym sensie, zawsze było to dla mnie irytujące. Po rejestracji, raczej będę mieć na uwadze swoje wcześniejsze odczucia i obserwacje. Dzięki :)
@krytyk1205: No, widzę, że na prawdę długo śledzę wykop, bo o tym też wiem. Chciałbym bardziej skupić się na użyteczności serwisu niż na jego rozrywkowości i śmieszkowaniu na nim. To też kolejny powód, dlaczego nie planuję udzielać się na mikro. Nie rozumiem potrzeby wrzucania tych wszystkich śmiesznych obrazków i nic nie wnoszących wpisów.