Wpis z mikrobloga

@gtafr: dziękuję za wyjaśnienie. To jest niesamowite. Mamy zatem nie tylko do czynienia z nowym podatkiem, ale także zwiększeniem podstawy do naliczenia już istniejącego podatku. To jest dopiero piramida finansowa i to w pełni legalna.
  • Odpowiedz
@Detrytus: ogolnie oplata jest netto plus vat. A narzut sklep robi od.kwoty brutto wiec netto plus vat plus narzut. Seteczki wodki poszly o 1zl plus 23% vat plus 20% sredni narzut i masz 1.5 na polce. @przebrzydlak: czego fejk. W moim sklepie moge napisac co mi soe.zywnie podoba powiesic cenowke. Tylko po co? Niech typ lepiej znajdzie tanszego dostawce cocacoli 2lbo ja podnioslem cene z 5.99 na 7.99.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@naciski: to wszystko przez PEŁO że za Tuska sprzedali wszystkie cukrownie Niemcom i teraz nas gola jak frajerów i podnoszą ceny cukru i dlatego droga kolka xD ( )
  • Odpowiedz
@przebrzydlak: hehe wyjdz z piwnicy. Moge nazywac produkt jak mi sie podoba byle pozwalalo to na identyfikacje. Pip? Uokik? Sanepid? Nic nie maja do cenowek. Skoro jestes taki madry w prowadzeniu sklepu to powiedz mi czego brakuje na tej cenówce i jaki urząd za to odpowiada - podpowiem Ci że mandat to 50zł - Jest nazwa i pojemnosc produktu. Jest cena. Nie ma jednej rzeczy za ktora powyzszy sklepikarz by
  • Odpowiedz
i cyk 60 groszy za komentarz wpadło


@Madlajn: Przecież to jest żenujące.Właściciel o wiele wyższą marże niż w innych sklepach zwalił na PIS.
  • Odpowiedz