Wpis z mikrobloga

Jak ktoś wstawi zdjęcie gonciarza z łoniakami na mordzie to śmiechom w komentarzach nie ma końca.


@Niepewniak: Śmiechom od innych przegrywów. Polecam przestać się przejmować ich opinią. Gdyby mieli dobre rozeznanie w rzeczywistości, to by nie byli #przegryw ;p
@niewiemcorobic: No właśnie o tym mówię, że tak wam sie wydaje, ale to jest tylko projekcja przegrywa. Jak widzę nieraz o jakich ludziach wy tutaj piszecie 3/10 itp, to mam wrażenie że w waszym świecie na dziewczynę ma szansę tylko adonis megachad właściciel wielkiej korporacji xd A dlaczego? Ano dlatego, że jak tworzycie sobie te wzorce w głowie, to wtedy jest duży kontrast między tą wymyśloną postacia, a wami, więc nie
@Mandragora_Cesarska: Tzn no fajnie, że masz taką teorię, ale ja takiej nie głosiłem. Za to przebywanie w grupie toksycznych mizoginów klepiąc sie po pleckach, byle by nie musieć dupy sprzed kompa ruszac i nie czuć wyrzutów sumienia, to napewno wam w życiu nie pomaga xd

No i dosłownie każda koleżanka, która opowiadała swoją najgorszą randkę w życiu, to było właśnie z jakimś redpillowcem. No i nie ze wzgledu na wyglad, bo