Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Wybuchła sprawa zamykania ust mediom i widać że trollom pisowskim mocno pali się dupa, bo odkopują jakieś stare rzeczy z 2018 roku próbując zmieniać kierunek dyskusji publicznej.
Na głównej jest znalezisko o idiotycznych słowach Grabowskiego - dodany został jednak tylko screenshot nagłówka, żeby ktoś przypadkiem nie zauważył że to artykuł z 2018 roku.
Podobna próba zmiany toru dyskusji publicznej następowała w czasie protestów przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego. Wtedy sztab opłacanych trolli pis wyciągnął temat równego traktowania mężczyzn. I wtedy też sporo ludzi wskoczyło do tego pociągu i pomagało nadawać sprawie pędu.
Te nieudolne próby zmiany toru dyskusji to tak naprawdę ostatni trik w wachlarzu metod ich działania. Wiedzą że dyskusja o sprawę mediów jest przegrana, więc odgrzewają stary kotlet, nadal budzący jednak duże emocje Dziwi mnie jednak jak wiele osób nie zauważa pewnych oczywistych i powtarzalnych mechanizmów wyciągniętych żywcem z podręczników KGB. Obecnie sztab trolli dostał prikaz że wyrzucamy treści o żydach - wystarczy przyjrzeć się uważniej głównej i wykopalisku.
Zanim ktoś zaproponuje mi założenie foliowej czapeczki, przypominam że działanie pisowskich trolli na wykopie zostało udowodnione czarno na białym, a pan Matecki aka @darties był opłacany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

#bekazpisu #neuropa #4konserwy
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@reptilianin6190: no niestety jednak jest to całkiem skuteczne, bo do dzisiaj na wykopie jest mnóstwo ludzi powtarzających mantrę "na początku popierałem te protesty, ALE" i jeszcze są świecie przekonani, że sami na ten pomysł wpadli i gotowi się kłócić o to xd

Prawica ma taki poziom wyparcia rzeczywistości że taka siermiężną propaganda przynosi skutek. Nadal mamy 30 proc poparcia dla PiS i kolejne 5 dla konfy.
Dziwi mnie jednak jak wiele osób nie zauważa pewnych oczywistych i powtarzalnych mechanizmów wyciągniętych żywcem z podręczników KGB


@reptilianin6190: ja w sumie przeglądam głównie gorące, to często się dopiero z jakiegoś wyplusowanego wpisu dowiaduję, że pisiory znowu atakują xD

A swoją drogą o jaką sprawę z Grabowskim z 2018 chodzi? Tak z ciekawości pytam :D