Wpis z mikrobloga

Kuzwa, co za paranoja. Na osiedlu problemy z ciepłą wodą i ogrzewaniem, piątek godzina 21, to dzwonimy na numer alarmowy pogotowia ciepłowniczego. I co słyszymy? Ze awarie może zgłosić tylko zarządca wspólnoty! No cholera jasna. Dla mnie idea numeru alarmowego jest taka, że jak coś sie dzieje, to to zgłaszam, a nie szukam namiaru do zarządcy który i tak pracuje tylko do 16 w piątek, żadnego numeru alarmowego, co najwyżej na pogotowie techniczne... JPRD...
#wspolnota #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #awaria
  • 6
@Evert: właśnie niby tłumaczyli sie, że nie wiedzą na kogo fakturę wystawić. Ale jakos Aquanet, Enea, Schiendler nie maja z tym problemu i przyjmują zgłoszenia od wszystkich z zastrzeżeniem, ze za nieuzasadnione zgłoszenie wystawią fakturę na zgłaszającego.
@Evert: ostatecznie komuś udało sie dodzwonić do zarządcy żeby to zgłosić ale w międzyczasie sama do nich sie oddzwonilam (do pogotowia ciepłowniczego) i ich opierdzielilam, ze skoro maja numer alarmowy to powinni przyjmować zgłoszenia od każdego. Swoja droga jak weryfikuja ze ktos jest zarządca? Jak powiedziałam, ze jestem członkiem zarzadu to trochę pana zatkało i nie wiedział juz czy moze przyjąć zgłoszenie czy nie...
@beesarch: zgniłem trochę, bo dziwię się że nie mają listy z osiedlami i np. osobą od konserwacji która "upoważniona" jest do zgłaszania awarii
drugą rzeczą czemu nie przyjmują zgłoszeń od kogokolwiek to może polecenie spółdzielni - mają swojego konserwatora który w pierwszej kolejności jedzie na akcję i utrzymanie pana Wiesia jest sporo tańsze niż dzwonienie do pecu czy na pogotowie ciepłownicze - no ale to sytuacja alarmowa (-15*C i brak grzania)